Królowa Elżbieta II jest umierająca?! Wielka Brytania wstrzymała oddech z przerażenia

królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II umiera na nowotwór?

Królowa Elżbieta II jest śmiertelnie chora i nie zostało jej już wiele czasu? Niepokojące doniesienia mediów sprawiły, że Wielka Brytania wstrzymała oddech. Co ma dolegać monarchini? Na jaki nowotwór cierpi? Jakie ma objawy?

Królowa Elżbieta II wydaje się być wieczna jak sama Anglia – monarchini jest najdłużej rządzącym monarchą w historii Zjednoczonego Królestwa i cieszy się miłością na całym świecie. Stała się globalnym fenomenem, a pod jej rządami brytyjska rodzina królewska nie tylko zyskała celebrycki status, ale również zepchnęła w cień inne królewskie rody. A przecież na świecie wcale ich nie brakuje. Nic więc dziwnego, że wszelkie doniesienia na temat zdrowia leciwej królowej wywołują zamieszanie. Tym razem wywołały przerażenie.

Jak donosi National Enquirer, monarchini ma cierpieć na białaczkę. Plotki pojawiły się po jej spotkaniu z królową Ranią – posiniaczone dłonie Elżbiety II spowodowały niemałą panikę wśród poddanych. Brak komunikatu w tej sprawie ze strony pałacu Buckingham również nie pomógł. Teraz amerykańskie media rozpisują się o tajemniczej dolegliwości królowej, którą Brytyjczycy próbują „zamieść pod dywan”. Jak twierdzą, ich reporterzy przyłapali królową, gdy ta była przewożona do szpitala:

Pałacowi lekarze kazali w pospiechu przewieźć ją do King Edward VII’s Hospital, gdzie wykonano badania krwi i potwierdzono białaczkę – przytacza tabloid

Myślicie, że to może być prawda?

Historyczna chwila! Królowa Elżbieta II opublikowała swój pierwszy post na Instagramie! Przekazała ważną wiadomość!

Coś takiego! Ostre imprezy i przekleństwa… Cała prawda o księżnej Kate wyszła na jaw. Królowa Elżbieta II odbyła z nią poważną rozmowę

Królowa Elżbieta II powiedziała coś niespodziewanego na temat Meghan Markle. O księżnej Dianie nigdy tak nie mówiła!


Królowa Rania na spotkaniu z królową Elżbietą II

Królowa Rania na spotkaniu z królową Elżbietą II

Królowa Elżbieta II z posiniaczonymi rękami

Królowa Elżbieta II z posiniaczonymi rękami

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Królowa Elżbieta II wygłosiła świąteczne orędzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×