Wirtualna Polska

Król Karol nie ustąpi: „Nie jesteś już częścią rodziny”. Los skompromitowanego księcia został przesądzony

Król Karol nie ustąpi: „Nie jesteś już częścią rodziny”. Los skompromitowanego księcia został przesądzony

Król Karol podjął decyzję

Skandale w rodzinie królewskiej nigdy się nie kończą. Właśnie zaczyna się kolejna drama w Pałacu. Karol III ma dość utrzymywania swojego brata, księcia Andrzeja, choć ten liczy na powrót na łono rodziny. 

Wirtualna Polska

Książę Andrzej to czarna owca rodziny królewskiej. Od zawsze uchodził za bawidamka i kobieciarza. Rozwiódł się z Sarą Fergson w atmosferze skandalu, po swoich i jej, zdradzie. Został oskarżony o korzystanie z usług Epsteina. Został pozbawiony przywilejów i patronatów królewskich. Teraz ma kolejny problem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Książę Andrzej skompromitowany

Rozwód to nie jedyny skandal, w który wplątał się książę Andrzej. w 2020 roku został oskarżony przez Virginię Giure o to, że korzystał z usług Jeffreya Epsteina, który oferował za pieniądze nieletnie kobiety wpływowym przyjaciołom. Virginia miała być jedną z nich. Książę nigdy nie przyznał się do takich występków, ale podobno zapłacono oskarżającej go kobiecie, za milczenie.Książę Andrzej został pozbawiony wszystkich przywilejów, patronatów i odsunięty od rodziny królewskiej.

Nadal zajmuje jednak Royal Lodge, posiadłość z 30 pokojami i służbą, gdzie mieszka z byłą żoną, Sarą. Ale to może się szybko zmienić. Warta 56 milionów funtów posiadłość oznacza ogromne koszty utrzymania, a Karol III właśnie obciął koszty utrzymania swojego brata. Książę martwi się, że po koronacji skończą się uprzejmości i obchodzenie tematu, jako mniej istotnego. Król może wezwać go do opuszczenia rezydencji i zajęcia np. Frogmore Cottage, w którym wcześniej mieszkali Harry i Meghan. Książę nie wyobraża sobie utracić dachu nad głową. Ten dom to dla niego schronienie. Po tym, jak zupełnie się skompromitował, unika publicznego pojawiania się.

Podobno książę już otrzymał polecenie opuszczenie swojego domu przed wrześniem 2023. Plotkuje się nawet, że Król miałby odciąć mu prąd, aby go stamtąd wykurzyć,, choć prawdopodobnie do tego nie dojdzie. To mogłoby oznaczać kolejny skandal.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy to William chce się pozbyć księcia Andrzeja?

Źródła, związane z pałacem informują Women’s Day, że mózgiem tej operacji ma być nie kto inny, a książę William. To on, mając w tej chwili realny wpływ na to, co dzieje się w Pałacu, chce odsunąć nie tylko Harry’ego, ale także swojego wuja, jak najdalej od rodziny królewskiej. Powodem ma być chęć utrzymania jak najlepszych wyników popularności rodziny. Księciu zależy, aby monarchia nie upadła przez skandale, w które wplątują się „czarne owce” Windsorów.

Książę Andrzej chciał podobno starać się o przywrócenie na łono rodziny. Marzył o odzyskaniu godności, patronatów i, z pewnością, pieniędzy. Niestety, to raczej wydaje się niemożliwe. William nie dopuści, by jego ojciec się na to zgodził. Karol z pewnością nadal kocha brata, jak twierdzi źródło, ale nie może pozwolić sobie wizerunkowo na okazanie mu takiej łaski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Brytyjczycy coraz częściej zastanawiają się nad zasadnością utrzymywania rodziny królewskiej z ich kieszeni. W tej chwili wiele pałacowych posiadłości stoi pustych. Buckingham, Sandringham, Balmoral… Część pozostałych zajmują pojedyncze osoby. Rodzina królewska powinna zastanowić się nad przekształceniem ich w muzea lub sprzedać. Inaczej opinia publiczna zacznie w końcu rozliczać royalsów ze wszystkich kosztów.


Okładka Women's Day

Okładka Women's Day

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Król Karol III - portret po koronacji

Król Karol III - portret po koronacji

Księżniczkę Eugenię do ołtarza poprowadził jej ojciec książę Andrzej

Księżniczkę Eugenię do ołtarza poprowadził jej ojciec książę Andrzej

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Lila pisze:

  Pazerny Karol i pazerny William, resztą rodziny w porządku.

  • Gość pisze:

   Lepsza być pazernym niż tak jak rudy szkalowac rodzinę z powodu byle jachtowki

 • Ania pisze:

  Wszyscy siebie warci . Tylko kasa im w głowie. Za rok na słynnym balkoniku będą stały tylko dwie suchetnice ,skaczące sobie do gardeł .

 • Gość pisze:

  Żyją na koszt państwa

  • Newyorker pisze:

   Tylko ze istnienie przynosi ogromne pieniadze .Tylko infantylni mysla inaczej.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  A zapomniał jaki on skandal wywołał jak Diane tolerowal nie miał kochanki Camili, pozbył się pierwszej żony, a za kochanice wyszedl Karol taki sam jak Andrzej to jest już rodzinne Wiliam też ma kochankę,ale tu chodzi o kasę nic wiecej

  • Gość pisze:

   Karol miał kochankę ta sama przed ślubem jak i po ślubie a Andrzej kupował małolata za pieniądze. Wiliam też ma kochankę niech o tym nie zapomni

  • Gość pisze:

   William ma kochankę?
   Masz jakieś dowody na poparcie tej teorii?

  • Gość pisze:

   o 17:33
   Oczywiście. Wszystkie portale plotkarskie o tym piszą. :):):)

  • Newyorker pisze:

   A z tym Epsteinem to tak ! Przychodzily same bo dostawaly case jak exkluzywne prostytutki.Nikt ich nie gwalcil. Korzystali z tego osoby wysoko postawiine. To tylko skandal moralny.Taka falszywa amerykanska moralnosc !Same daja D… Apozniej mowia ze wykorzystal i chca milipnow

  • Gość pisze:

   Kureska rodzinanic dodac nic ująć wiktoria wygnała rodziców stara łajdaczka,elka nie leprza z koniuszym i jej mąż lajdak po CAŁYM Świecie bida8 kochanek utzymanek elki,karol zblazowany zmanierowany BEZ żadnych uczuć stary wyga z lada co u boku krolowa rozporka po trupach itd.itp.

 • Gość pisze:

  Krol Karolpostapil slusznie zal jest ze niepamieta sie woj jak cielecia byl

 • Gość pisze:

  Żal bo niepamieta woj jak cielecia byl

 • Gośćja pisze:

  gorszy harry z ta swoja niz andrzej ,ten nie oplul rodziny jak harry i pozwolil pluc meghan

  • Cyryl pisze:

   Najciemniej pod latarnia.Musi sobie przypomnieć król swoje burdelowe życie..by karać innych.On jest jak msciwa baranica Grażyna goniącą by sie zabawić z zonatymi na weekendy..jakja kochas rzucil bo msciwa zla kobieta. Nigdy nie da mu żyć spokojnie bo zżera ja agresja i chęć zemsty.Baran kobieta będzie się mścić na kochankach ze ja zostawili do końca życia. Fałszywa babcia gra słodka idiotke przyjaciółkę tylko z wyrachowania i utrzymania kontaktu.

  • Gość pisze:

   Opluł? A może napisał prawdę. No, ale tabloidy tak piszą, więc ty bezmyślnie wierzysz.

  • Gość pisze:

   Co to za rodzina,niby królewska a każdy coś niefajnego w swoim życiorysie ma.Krytykujesz Harrego i Meghan,opowiedzieli to,co się wydarzyło,widać na tym królewskim dworze obgadują się wzajemnie i jedni pod drugimi kopią dołki.Kamilla o Meghan powiedziała że puszczalska a sama ponoć za młodu robiła rzeczy,które żadnej kobiecie nie przystoją.Ot dwór królewski.Żenada.

 • Gość pisze:

  No i bardzo dobrze, problemów takich jak rudy i Andrzej należy się pozbywać. A przynajmniej trzymać je jak najdalej.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×