Szukaj

Syn królowej Elżbiety II zamieszany w pedofilię! Książę Andrzej odnosi się do zarzutów

Książę Andrzej dementuje oskarżenia o pedofilię

Książę Andrzej dementuje oskarżenia o pedofilię

Książę Andrzej, syn królowej Elżbiety II, spotykał się z nieletnimi dziewczynami? Virginia Roberts, jedna z jego rzekomych ofiar, udostępniła zdjęcie, które ma być dowodem ich bliskiej relacji. Mężczyzna do stawianych zarzutów odniósł się w rozmowie przed kamerami. Co powiedział? 

Książę Andrzej, to brat księcia Karola, drugi syn królowej Elżbiety II i księcia Filipa. Poślubił Sarę Ferguson, z którą rozwiódł się po kilku latach. Para ma dwie córki: Beatrycze i Eugenię. Jest ósmy w kolejce do brytyjskiego tronu. Chociaż do niedawna mężczyzna cieszył się nieskalaną opinią, od momentu, w którym jego nazwisko zaczęło być łączone z aferą pedofilską, jego idealny wizerunek runął.

Zobacz: Rodzina królewska w rozsypce! Meghan Markle zabrała Archiego i uciekła od Harry’ego! Tabloid ujawnia kulisy

Książę Andrzej komentuje aferę pedofilską. Czy korzystał z usług dziewczyn?

Książę przez bardzo długi czas milczał na temat swoich kontaktów z Jeffreyem Epsteinem, milionerem skazanym za wykorzystanie nieletnich do prostytucji. Ciszę postanowił przerwać i udzielił wywiadu dla stacji BBC. Podczas rozmowy przyznał, że żałuje kontaktów z bogaczem. Dodał, że nigdy nie korzystał z usług nieletnich dziewczyn.

Żałuję tego, bo to nie było zachowanie godne członka rodziny królewskiej. Staramy się zachowywać najwyższe standardy. Po prostu zawiodłem – powiedział.

Od tygodni w mediach pojawiają się głosy, że mężczyzna kilkanaście lat temu był w bliskich stosunkach z Virginią Roberts, która wówczas miała 17 lat. Dowodem tego, że dobrze się znali, miało być zdjęcie, które krąży w sieci. To na nim książę obejmuje uśmiechniętą nastolatkę. Andrzej przyznał, że nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie rzekomych kontaktów z kobietą.

Pojawił się też oficjalny komentarz księcia Andrzeja:

Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek spotkał tę panią. Jestem przekonany, że nigdy nie byłem z nią w klubie. Jest wiele rzeczy, które są nieprawdziwe w tej historii – mówił w wywiadzie dla BBC.

Książę Andrzej w wywiadzie dla BBC odniósł do słów Virginii Giuffre, która utrzymuje, że jako nieletnia była zmuszana do uprawiania seksu z nim seksu:

Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek spotkał tę panią. Jestem przekonany, że nigdy nie byłem z nią w klubie. Jest wiele rzeczy, które są nieprawdziwe w tej historii, a jedną z nich jest fakt, że nie wiem, gdzie znajduje się ten bar. Nie piję alkoholu. Nie wydaje mi się, że kiedykolwiek kupiłem tam drinka – odpowiedział na zarzuty syn Elżbiety II.

Zobacz: Harry i Meghan wywlekają rodzinne brudy do mediów. Rodzina królewska przeciera oczy z niedowierzania: „Księżna Diana byłaby załamana”

Virginia była jedną z dziewczyn, którą Jeffrey zmuszał do prostytucji. W jednym z wcześniejszych wywiadów przyznała, że księcia Andrzeja poznała w 2001 roku. Dodała, że trzy razy widziała się z mężczyzną. Ich spotkania, w jej ocenie, miały charakter seksualny.

Warto wspomnieć, że Epstein był amerykańskim finansistą, który przesiedział w więzieniu 13 miesięcy za zmuszanie osób nieletnich do prostytucji. Miał być sądzony za handel żywym towarem, za co groziło mu nawet do 45 lat więzienia. Mężczyzna popełnił samobójstwo w więziennej celi.

Zobacz: Meghan Markle, książę Harry i Archie na kolacji w taniej knajpce. Nie powiedzielibyście, że właśnie tak jada rodzina królewska!

 


Księżniczkę Eugenię do ołtarza poprowadził jej ojciec książę Andrzej

Księżniczkę Eugenię do ołtarza poprowadził jej ojciec książę Andrzej

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Książę Andrzej miał romans z Angeliną Jolie?

Trooping The Colour Ceremony 2015

Prince Andrew, Duke of York, Catherine, Duchess of Cambridge, Camilla, Duchess of Cambridge stand on the balcony of Buckingham Palace at the Trooping The Colour ceremony on June 13, 2015 in London, England. The ceremony is Queen Elizabeth II's annual birthday parade and dates back to the time of Charles II in the 17th Century, when the Colours of a regiment were used as a rallying point in battle.

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×