Król Karol zaliczył wpadkę, o której już huczy w sieci. Zdjęcia z oficjalnej wizyty krażą w social mediach. Co za wstyd dla monarchy!

król Karol III

król Karol III

Król Karol III przed oficjalną koronacją zalicza ogrom oficjalnych wizyt. W czasie jednej z nich doszło do sporej wpadki, o której wolałby zapomnieć. Zdjęcia już krążą w sieci. 

Rodzina królewska od zawsze wzbudzała nie tylko zachwyt, ale przede wszystkim ogromne zainteresowanie. Ich losy można określić mianem pewnego rodzaju historycznej telenoweli, która rozgrywa się na oczach całego świata. Windsorom przyglądają się bowiem nie tylko Brytyjczycy, ale też fani royalsów z różnych zakątków globu. W ich życiu nie brakuje bowiem różnych skandali. Pojawiały się spiski, romanse, głośne rozstania, zdrady, wypadki a w końcu uczucia zakazane przez monarchię.

Ostatnie trzy lata w brytyjskiej monarchii to czas pełen skandali i bardzo przykrych wydarzeń. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy Meghan i Harry zrezygnowali ze swoich funkcji postanowili opuścić Londyn. Następnie nie poskąpili krytyki w kolejnych wywiadach, ale film dokumentalny i autobiografia Harry’ego całkowicie poróżniły małżonków z członkami rodziny.

Wielkim ciosem była też śmierć księcia Filipa, a później królowej Elżbiety II. Ojciec Harry’ego musiał stawić czoła nowym obowiązkom. Jednocześnie opłakiwał matkę i został królem Wielkiej Brytanii.

Król Karol III zaliczył wpadkę w meczecie

Król Karol III przez wiele lat czekał na to, aby zostać najważniejszą osobą w monarchii. Nie minęło wiele czasu, a musiał zmierzyć się z poważnym kryzysem wizerunkowym rodziny. Meghan i Harry nie oszczędzali bowiem członków rodziny królewskiej, książę w przykry sposób podsumował ojcostwo nowego króla.

Pa lubił opowiadać historie, a to był jeden z najlepszych w jego repertuarze. Zawsze kończył z wybuchem filozofowania … „Kto wie, czy naprawdę jestem księciem Walii?”, „Kto wie, czy jestem nawet twoim prawdziwym ojcem?”. Śmiał się i śmiał, choć był to wyjątkowo nieśmieszny żart, biorąc pod uwagę krążącą właśnie wtedy plotkę, że moim prawdziwym ojcem był jeden z byłych kochanków mamusi, major James Hewitt. Jedną z przyczyn tej plotki były płomienne rude włosy majora Hewitta, ale inną przyczyną był sadyzm – komentował zachowanie ojca w książce Spare.

Nie najlepsza passa króla Karola III trwa w najlepsze. Przed oficjalną koronacją, która odbędzie się w maju stara się on jak może, aby zjednać sobie przychylność Brytyjczyków, Ostatnio razem z królową małżonką Camillą wybrali się do meczetu. Tam panują określone zasady, których musi przestrzegać nawet monarcha. Został on poproszony o zdjęcie butów przed wejściem do świątyni. Wtedy wszyscy zgromadzeni zobaczyli jego dziurawe skarpetki. Zdjęcia błyskawicznie obiegły media.

Dziura w skarpetce jest całkiem spora, a przez to internauci twierdzą, że zapewne król nie spodziewał się, że będzie musiał zdjąć buty i przez to nie przywiązywał wagi do skarpetek. Fotografie z meczetu błyskawicznie obiegły social media i stały się dosłownie viralem.


Król Karol III zerwał z tradycją Pałacu Buckingham

Król Karol III zerwał z tradycją Pałacu Buckingham

Król Karol III i królowa Camilla zaliczyli wpadkę

Król Karol III i królowa Camilla zaliczyli wpadkę

król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

król Karol, królowa Camilla, książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • True pisze:

  Wstydzic to sie powinien nie król, ale książę Andrzej za swoje kontakty z epsteinem….

 • Gość pisze:

  jakie skarpety taki król , znaczy obrzydliwe

 • Meg pisze:

  Ludzie, przecież nie założył dziurawej skarpetki, wiedział, że będzie zdejmował buty, tylko pękła mu na szwie podczas noszenia. Widać jak ma nabrzmiałe stopy a skarpetki ktoś mu kupił za małe

 • Gość pisze:

  Czyzby dziura w skarpecie była metaforą kondycji BRK? 🙂

 • dana pisze:

  no właśnie jak dba o męża kamila

  • Gość pisze:

   Myślisz że Kamila mu skarpetki kupuje lub zakłada? On M nawet faceta od wyciskania pasty do zębów na szczoteczkę. 🙂

  • Gość pisze:

   Z pewnoscią to wina Camillii. Tak w ogóle to przecież była tam, mogła siąść z boczku i prędziutko zacerować. Tak zrobiłaby każda wzorowa, polska żona, nieprawdaż? :):):)
   Skarpety, podobnie jak rajstopy, zawodzą w najmniej odpowiednich momentach. Nie ma chyba kobiety, której nie poszłoby oczko w rajstopach.

  • Gość pisze:

   To z pewnością wina Camilli! :):) Powinna zacerować.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×