Tuż przed premierą nowego „Seksu w wielkim mieście” gwiazda serialu zdradziła, co się stanie z Samanthą. Jaki zwrot akcji!

Seks w wielkim mieście, co z Samathą

Seks w wielkim mieście, co z Samathą

Kristin Davis zdradziła w najnowszym wywiadzie, jak produkcja rozwiązała wątek Samanthy Jones w nowym sezonie Seksu w wielkim mieście. Co powiedziała?

Seks w wielkim to kultowy serial, który od pierwszego odcinka, wyemitowanego w 1998 roku, podbił serca widzów. Premierowy sezon okazał się hitem i natychmiast kupiło go 60 stacji telewizyjnych z całego świata. Produkcja doczekała się 6 sezonów. Każdy gromadził przed telewizorami coraz większą liczbę fanów. Kiedy pojawiła się zapowiedź, że będzie kontynuacja, wielbiciele 4 przyjaciółek z Nowego Jorku nie urywali ekscytacji.

Fani serii już w jutro, 9 grudnia, po raz kolejny będą mogli zobaczyć na ekranie ulubione bohaterki, niestety nie wszystkie. Jak produkcja rozwiązała wątek Samatnhy Jones?

Gwiazda Seksu w wielkim mieście zdradziła, co się stanie z Samanthą Jones

W serialu występowały: Sarah Jessica Parker w roli Carrie Bradsow, Cynthia Nixon jako Miranda Hobbes, Kristin Davis jako Charlotte York i Kim Cattrall w roli wyzwolonej Samanthy Jones. Ostatnia z wymienionych miała nie pojawić się w kontynuacji serialu, czyli dziesięcioodcinkowym And Just Like That.

Od początku była mowa o tym, że aktorka nie podpisze kontraktu. Podawano różne powody, a naczelnym był konflikt z Parker. Wielbiciele serialu zastanawiali się, jak scenarzyści wybrną z sytuacji i rozwiążą wątek jednej z przyjaciółek. Pojawiło się wiele spekulacji, włącznie z uśmierceniem Samathy.

Nie potrzebne już są domysły. Kristin Davis zdradziła, co się stanie z Jones. W poprzedzającym wielką premierę wywiadzie udzielonym programowi Today serialowa Charlotte York odpowiedziała na pytanie, czy fabuła serialu odniesie się w jakikolwiek sposób do nieobecności Samanthy.

Tak! – wykrzyknęła – Kochamy Samanthę. Samantha zawsze będzie częścią tej historii. Mamy wielki szacunek dla Samanthy. Nigdy byśmy nie potraktowali jej źle.

Co więc stanie się z bohaterką? Daily Mail poinformował jakiś czas temu, cytując informatora, że Jones wyprowadzi się z Nowego Jorku do Londynu po kłótni z Carrie.

Nie mogliśmy pozwolić na to, aby Samatha pałętała się gdzieś po Nowym Jorku i nie doprowadzić do jej interakcji z pozostałymi bohaterkami – ujawnił donosiciel.

Mało tego, portal potwierdził, że Carrie w ostatnich odcinkach And Just Like That będzie próbowała pogodzić się z przyjaciółką. To ma pozostawić produkcji otwarte pole przed kręceniem kolejnego, już potwierdzonego przez studio, sezonu. Daje to nadzieję, że jednak Samantha wróci do serialu.


Czy Kim Cattrall zagra w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Czy Kim Cattrall zagra w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Seks w wielkim mieście - zwiastun, screen

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zaczęłam oglądać,ale ilość prania mózgu na temat orientacji binarnych, kolorowych spowodowała,że jestem zbyt świadoma ,żeby w to brnąć.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×