Samantha jednak pojawi się w „Seksie w wielkim mieście”? To niemal pewne! Do sieci trafiło zdjęcie, które może popsuć największą niespodziankę

Czy Kim Cattrall zagra w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Czy Kim Cattrall zagra w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Na koniec 2021 roku planowana jest premiera kontynuacji Seksu w wielkim mieście. Od kilku tygodni mówi się, że na planie zdjęciowym zabraknie Kim Cattrall. Czyżby? W sieci pojawiło się zdjęcie, które wywołało niemałe zamieszanie.

W kuluarach od dawno plotkowano o tym, że powstanie kontynuacja Seksu w wielkim mieście, jednak dopiero kilka miesięcy temu produkcja potwierdziła te doniesienia. Wiadomość ta szczególnie ucieszyła fanów serialu, którzy od lat zastanawiali się, jak potoczyły się losy ich ulubionych bohaterek. W krótkim czasie w zagranicznych mediach zaczęto ujawniać szczegóły oraz zdjęcia z planu. Jedno z nich ukazało się na łamach Vanity Fair.

Siódmy sezon ukaże się lada moment i już od początku będzie obfitował w emocje. Niemałym zaskoczeniem dla sympatyków produkcji była informacja o tym, że na ekranie nie pojawi się jedna z głównych aktorek. Czy aby na pewno?

Kim Cattrall jednak wystąpi w Seksie w wielkim mieście?

Odkąd tylko w mediach pojawiła się informacja o kręceniu kontynuacji Seksu w wielkim mieście, zagraniczne tabloidy donosiły, że na planie zdjęciowym nie pojawi się Kim Cattrall, która rzekomo nie dogadywała się z resztą ekipy. O tym, że jest zwaśniona z serialowymi koleżankami, dowiedzieliśmy się po śmierci brata aktorki – Sarah Jessica Parker przekazała jej publicznie kondolencje, na które doczekała się odpowiedzi pełnej złośliwości:

Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”! – napisała pogrążona w żałobie Cattrall.

Niewykluczone jednak, że mimo konfliktu Kim doszła do porozumienia z produkcją. Dowód? W sobotnie popołudnie na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie z Patricią Field, kostiumografką z serialu Seks w wielkim mieście. Panie przyjaźnią się od lat, jednak jak dotąd nie afiszowały się ze swoją relacją. Tym razem zrobiły wyjątek. Z uśmiechami na twarzach pozują na ruchliwej ulicy:

Dzisiaj świętuję ze wspaniałą @patriciafield.

Wpis może nie przyciągnąłby uwagi fanów, gdyby nie fakt, że został wykonany w Nowym Jorku. To właśnie tam nagrywane są odcinki do kontynuacji zatytułowanej And Just Like That. Cynthia Nixon, serialowa Miranda Hobbes, już kilka tygodni temu udostępniła na Instagramie kadr z planu zdjęciowego, na którym oprócz niej pozują Sarah Jessica Parker oraz Kristin Davis. Brakowało na nim Kim, co niejako potwierdzało doniesienia prasy o jej nieobecności na planie.

Nie można wykluczyć, że Kim przez nieuwagę zdradziła najpilniej strzeżoną tajemnicę produkcji i potwierdziła swoją obecność w Seksie w wielkim mieście. Przynajmniej na chwilę fani serialu mogą odetchnąć z ulgą.


Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w 2004 roku

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

  • Ciotka Klotka pisze:

    Nie powinna zagrać,w innym wypadku serial straci na autentyczności. Opis,że z wiekiem jedne przyjaźnie się kończą a inne ewoluują był dobra zapowiedzią. Inaczej będzie lukier a tak prawdziwe życie wygląda tylko na Insta 😉

  • Gość pisze:

    W 4 są super

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×