Jest oficjalne zdjęcie z planu „Seksu w wielkim mieście”. Tak zmieniły się główne bohaterki

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście

Seks w wielkim mieście przed laty bił rekordy oglądalności. Format po 16-letniej przerwie wraca na ekrany telewizorów. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego. Jak zmieniły się aktorki, które wcielają się w główne bohaterki? Sprawdź.

6 czerwca 1998 roku został wyemitowany pierwszy odcinek kultowego już Seksu w wielkim mieście, który stworzył Darren Star. Już po emisji pierwszego sezonu serial został okrzyknięty megahitem, który niedługo po tym kupiło ponad 60 stacji z całego świata. W Polsce widzowie mogli oglądać go m.in. na antenie HBO, TVN i TVP. Pełny polski tytuł formatu emitowany w TVP2 brzmiał Jak upolować mężczyznę, czyli Seks w wielkim Mieście.

Sex and the city doczekał się sześciu sezonów i łącznie 94 odcinków. Dowodem na to, jak popularny był format, jest fakt, iż został nagrodzony aż 5 Złotymi Globami oraz 15 innymi nagrodami. Na podstawie tego przeboju powstały również dwa pełnometrażowe filmy: Seks w wielkim mieście: film z 2008 roku oraz Seks w wielkim mieście 2 z 2010 roku.

W tym roku ekipa filmowa ponownie wróciła na plan zdjęciowy, aby nagrać 7. sezon, który został zatytułowany And Just Like That. Założono, że będzie składał się z dziesięciu odcinków.

Pierwsze zdjęcie z planu Seksu w wielkim mieście

Prace na planie nowych odcinków ruszyły już kilka tygodni temu, a od tamtej pory w sieci ukazało się zdjęcie z planu, które udostępniła Cynthia Nixon, serialowa Miranda Hobbes. Na wspólnej fotografii pozowała razem z Sarah Jeccicą Parker oraz Kristin Davis. Wśród nich zabrakło Kim Cattrall, która nie pojawi się w nowych odcinkach.

To był jednak dopiero przedsmak tego, co czeka na fanów produkcji. W piątkowe popołudnie media obiegło zdjęcie prosto z planu zdjęciowego And Just Like That. Fani ponownie mogą zobaczyć na nim ulubione trio, jednak w zupełnie innym wydaniu. Gwiazdy w eleganckich kreacjach przechadzają się ulicami Nowego Jorku i czarują nienagannym wyglądem.

Fani są pod ogromnym wrażeniem tego, jak wyglądają aktorki. Bez najmniejszych wyrzutów sumienia można pokusić się o stwierdzenie, że już kilkanaście lat temu czas stanął dla nich w miejscu. Dowodem na to są komentarze, które pojawiają się pod publikacją.

  • Uwielbiam te siwe włosy Cynthii!
  • Jesteśmy w szoku!
  • Wyglądacie niesamowicie i bardzo naturalnie we trzy.
  • Królowe!

To nie koniec dobrych wieści. Choć do emisji pierwszego odcinka zostało jeszcze sporo czasu, Sarah Jessica Parker ujawniła jego tytuł – Hello It’s Me.

Jesteście fanami Seksu w wielkim mieście?


Tak będzie nazywał się pierwszy odcinek 7. sezonu Seksu w wielkim mieście

Tak będzie nazywał się pierwszy odcinek 7. sezonu Seksu w wielkim mieście

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w 2004 roku

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×