„Seks w wielkim mieście” wraca, ale bez Samanthy. Dlaczego? Sarah Jessica Parker skomentowała jej nieobecność

Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

Seks w wielkim mieście wraca bez Kim Cattrall. Fani produkcji są rozczarowani brakiem Samanthy. Pojawiają się komentarze, że bez niej kontynuacja serialu nie ma sensu. Co na to Sarah Jessica Parker?

O tym, że powstanie kontynuacja Seksu w wielkim mieście plotkowano już w zeszłym roku. Pojawiły się spekulacje, że będzie to serial, który stworzy HBO Max i pojawią się w nim trzy aktorki odgrywające główne role: Sarah Jessica Parker, Kristen Davis i Cynthia Nixon. Mówiło się, że w obsadzie zabraknie Kim Cattrall, czyli serialowej Samanthy Jones.

Po kilku tygodniach te doniesienia potwierdziły same aktorki, które w mediach społecznościowych umieściły zapowiedź nadchodzącej serii. Zagraniczna prasa ujawniła, że powstanie dziesięć odcinków, a cały nowy sezon zostanie zatytułowany And Just Like That. Scenariusz został oparty na podstawie książki Candice Bushnell oraz oryginalnego serialu telewizyjnego stworzonego przez Darrena Stara.

Seks w wielkim mieście: Dlaczego bez Samanthy?

Wiadomo, że w kontynuacji Seksu w wielkim mieście nie pojawi się Kim Cattral, czyli serialowa Samantha Jones. Podobno odtwórczyni jednej z najbardziej lubianych bohaterek nie dogadywała się z resztą ekipy, a w szczególności z Sarah Jessicą Parker.

Konflikt głównych gwiazd serialu wyszedł na jaw po śmierci brata Cattral w 2018 roku. Sarah Jessica Parker publicznie przekazała kondolencje koleżance z planu. W odpowiedzi doczekała się komentarza pełnego uszczypliwości:

Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek „miłej dziewczyny”!

Gdy w niedzielny wieczór serialowa Carrie udostępniła zapowiedź nowych odcinków w swoich mediach społecznościowych, fani zaczęli spekulować, że powodem nieobecności Kim w nowej serii jest fakt, że Sarah jej nie lubi. Odtwórczyni roli Carrie Bradshow niemal natychmiast odpowiedziała na zarzuty:

Nie, ja jej nie nie lubię. Nigdy tego nie powiedziałam. Jest częścią nas i nie jest ważne, gdzie jesteśmy i co robimy.

Będziecie oglądać nowe odcinki?

Co stanie się z Samathą w kolejnych odcinkach Seksu w wielkim mieście?

Co stanie się z serialową Samathą w nowych odcinkach Seksu w wielkim mieścieChociaż produkcja oficjalnie milczy, internauci snują swoje teorie.

Jedna z nich brzmi, że bohaterka, w którą wcielała się Cattral, umrze. Fani uważają, że jest to prawdopodobne, ponieważ chorowała na raka w finałowym sezonie. Są też tacy, którzy obstawiają, że kobieta wyjedzie i trudno będzie ją znaleźć. Z kolei TVLine podaje, że być może Kim zostanie zastąpiona inną postacią.

Na jakie rozwiązanie postawią scenarzyści? O tym przekonamy się za jakiś czas.


Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w 2004 roku

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Bohaterki

Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" w latach 90.

Komentarze

  • Gość pisze:

    Jak teraz patrzę na nie po latach to dopiero teraz widzę, że one są po prostu bardzo przeciętne. Pod względem urody i figury nie różnią się za bardzo od większości Polek.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×