Szukaj

Monika Zamachowska znalazła sposób na koronawirusa. Kontrowersyjny pomysł nie wszystkim przypadł do gustu

Monika Zamachowska: koronawirus

Monika Zamachowska: koronawirus

Monika Zamachowska znalazła sposób na koronawirusa. Zdaniem dziennikarki powinniśmy skorzystać z przekazu energetycznego Zbigniewa Nowaka. 

Ostatnie miesiące nie są zbyt szczęśliwe dla Moniki Zamachowskiej. Dziennikarka kilka miesięcy temu została zwolniona z TVP.  Zniknęła z Pytania na śniadanie, ale wiadomo już, że póki co nie będzie prowadzić żadnych programów na antenie telewizji publicznej. Jej program Europa da się lubić w nowej wersji będzie nosił tytuł Ameryka da się lubić i na ekranach zadebiutuje już 25 kwietnia. Gośćmi będą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy na co dzień przebywają w Polsce. W roli prowadzącej pojawi się Ida Nowakowska.

Monika Zamachowska znalazła sposób na koronawirusa

Dziennikarka pozostaje aktywna w serwisach społecznościowych. W najnowszym wpisie odniosła się do pandemii koronawirusa. Gwiazda zaapelowała do swoich fanów.

Od poniedziałku będzie jeszcze bardziej restrykcyjnie. Proponuję, oprócz zapasów papieru toaletowego, zrobić zapas książek i czasopism, bo może być, że w przeciągu tygodnia społeczeństwo obejrzy całego Netflixa. I co wtedy? – napisała Monika.

Jako kobieta, która się nie poddaje, Monika Zamachowska znalazła swój sposób na COVID-19. Jej zdaniem to najlepsze co możemy teraz zrobić.

Wiem, że bardzo się martwicie. Sama jestem załamana zamknięciem szkół, odwołaniem premiery teatralnej męża, moich spotkań operowych. Niestety wygląda na to, że musimy wytrzymać. Myjcie ręce. Dezynfekujące przedmioty, których dotykacie, szczególnie metalowe. A potem wejdźcie na stronę www.nowak.pl i skorzystajcie z przekazu energetycznego. Przyjaźnię się ze Zbyszkiem Nowakiem od 25 lat. Wiele razy uchronił mnie przed chorobą, również przed atakiem paniki. Wierzę w energię i dobroczynny efekt jej działania. Polecam Wam kontakt. Trzymajmy się – napisała Monika Zamachowska.

Internauci błyskawicznie odpowiedzieli na odzew Moniki. Nie wszyscy są jednak przekonani do jej dość kontrowersyjnego pomysłu.

Niestety, ja nie mam dobrych doświadczeń z kontaktu z P. Nowakiem, mąż był pacjentem wieloletnim i niestety zmarł, nie było przekazu, że coś złego się dzieje – napisała jedna z fanek Moniki.

Gwiazda w krótkim czasie odpowiedziała na krytykę jej pomysłu.

Bardzo bym chciała napisać, że Nowak jest cudotwórcą. Ale nie jest. Ja już pożegnałam w tym życiu wiele bardzo bliskich mi osób… – napisała Zamachowska.

Są też tacy, którzy widzą w panu Nowaku wybawienie.

Dzięki temu Panu mój dziadek przestał palić. Wierzę w jego dobrą energię – napisała inna.

To do was należy decyzja, czy skorzystacie z rad Moniki Zamachowskiej i daru Zbigniewa Nowaka, czy też nie.


Monika Zamachowska i Zbigniew Nowak

Monika Zamachowska i Zbigniew Nowak

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×