Szukaj

„Europa dla się lubić” powraca z nową nazwą i prowadzącą. Kto zastąpi Monikę Zamachowską?

Europa da się lubić powraca do TVP. Program zmieni nie tylko nazwę na Ameryka da się lubić, ale także prowadzącą. Kto zastąpi Monikę Zamachowską?
Europa da się lubić

Europa da się lubić

Europa da się lubić był telewizyjnym hitem, który bawił widzów TVP. Zadebiutował w 2003 roku i był emitowany przez pięć kolejnych lat. Do studia zapraszano obcokrajowców mieszkających w Polsce, którzy wypowiadali się o zwyczajach panujących w ich ojczyźnie. Gwoździem programu był występ gościa specjalnego – często były to postaci z pierwszych stron gazet.

W zeszłym roku widowisko powróciło na ekrany w nieco odświeżonej wersji – Europa da się lubić, 15 lat późniejPodobnie jak w poprzednich latach poprowadziła go Monika Zamachowska, która ze swoimi gośćmi z zagranicy komentowała, jak Polska zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat.

Europa dla się lubić wraca do TVP2 z nową nazwą i prowadzącą

Zamachowska kilka miesięcy temu została zwolniona z TVP. Dziennikarka zniknęła z Pytania na śniadanie, ale wiadomo już, że póki co nie będzie prowadzić żadnych programów na antenie publicznej telewizji. Kto zatem zajmie jej miejsce w kontynuacji show?

Program w nowej wersji nosi tytuł Ameryka da się lubić i na ekranach zadebiutuje już 25 kwietnia. Gośćmi będą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy na co dzień przebywają w Polsce.

Jak podają Wirtualne Media, zamiast Moniki Zamachowskiej  zobaczymy mieszkającą na co dzień w Los Angels – Idę Nowakowską. Prywatnie gwiazda jest żoną Amerykanina. W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona, który skończył aktorstwo, a także spełnia się w dyplomacji.

Ida Nowakowska – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Ida Nowakowska – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Kariera Idy Nowakowskiej w TVP

Tancerka z TVP związana jest od prawie dwóch lat. W 2018 roku wspólnie z Marceliną Zawadzką została prowadzącą programu Bake Off Junior. Rok później powierzono jej stanowisko przewodniczącej jury w tanecznym show Dwójki Dance Dance Dance. Następnie została gospodynią porannego programu Pytanie na śniadanie, w którym partneruje Łukaszowi Nowickiemu. Nowakowska współprowadziła również kilka dużych wydarzeń okazyjnych – np. letnią serię koncertów, sylwester w Zakopanem czy Eurowizję Junior 2019.

Myślicie, że poradzi sobie i z tym wyzwaniem?

Zobacz także: Ida Nowakowska po odcinku „DDD” chwyciła za telefon i zadzwoniła do Ewy Chodakowskiej. Tego było już za wiele


Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

aMonika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

 • Aida pisze:

  Monika była dziennikarką z prawdziwego zdarzenia. Wywiązywała się ze swojej roli świetnie. Pani Nowakowska natomiast nie posiadła sztuki konwersacji a fakt że jej mąż jest Amerykaninem to chyba zbyt mało do prowadzenia programu. Ktoś kto stara się być do wszystkiego jest do niczego. Pani Nowakowska jednak chyba nie zna przysłów, jest tylko tancerką. Tvp zeszła na psy. Strasznie zaniża poziom swoich produkcji. Ale wielbiciele Zenka będą zadowoleni.

 • Werka pisze:

  Czy tvp znajduje panie prezenterki na miejskim bazarku..p.Ida?

 • Gość pisze:

  Decyzje tvp wprawiają w osłupienie

 • Emila pisze:

  Ida Nowakowska jest promowana dzieki koneksjom rodzinnym. Stroje dobrane przez stylistów i twarz zrobiona makijażem nie zakryją braku urody a najlepszy scenariusz nie pomoże przy braku wiedzy ogólnej i elokwencji. Widać godziny spędzone na sali tanecznej. W pracy dziennikarskiej w tym wypadku zdecydowanie to nie pomaga. Poziom gimnazjalistki i to mocno egzaltowanej.

 • Agata pisze:

  Pani Nowakowska nie nadaje się do programów w których trzeba używać inteligencji i posługiwać się słowem . Czy jej szefowie w tvp nie zauważają jej rażących braków ..?

 • Julek pisze:

  Zgoda. Brzydka kokieteryjna i to wszystko niestety.

 • Irek pisze:

  Kto o tym decyduje? Telewidzowie nie są zadowoleni z jej popisów w śniadaniowej i mimo wszystko jest lansowana. Totalny brak profesjonalizmu. Upadek .

 • Gość pisze:

  Koszmar ponaddzwiekowy!

 • Piotr pisze:

  Kolejny program z przed lat ,a Pani Zamachowska zachowuje się jak gwiazda z najwyższej półki, tylko robię senacje wokół swojej osoby .Ludzie mają swoje problemy A nie Pani. Polacy też chcą typ takiej jak kiedyś była A nie pierdoly z przed lat i powtórki

 • Gość pisze:

  Za dużo jej wszędzie!Ileż można

 • j........ pisze:

  nie rozumiem fenomenu Idy, ma ,,wyjątkową ” urodę i raczej nie telewizyjną

  • Baryek pisze:

   Kto ją lansuje: brzydka, nie potrafi się zachować ani posługiwać poprawną polszczyzną. Koszmar.

 • Gość pisze:

  Kobieta nic mi nie zrobiła, a nie mogę na ni patrzeć.
  Ale mam żal że zabrała ojca dzieciom.

 • Gość pisze:

  TVP zrobiła bardzo dobra decyzję pozbywając się jej

 • Gość pisze:

  Bardzo fajna kobieta z pozytywna energia. Z przyjemnością ogladA się ja w tv. Oczywiście mam na myśli Monie

 • Gość pisze:

  Prosimy o przywrócenie pani Moniki do TVP

 • 50latka z Gdyni pisze:

  Idą Nowakowska gwiazda a urody, osobowości i warsztatu dziennikarskiego zero. Czasy mamy straszne. Dziennikarka w sile wieku jaka jest p Monika nie ma pracy, a jakieś dziewczynki z talent show dostają posady.

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×