Szukaj

„Europa dla się lubić” powraca z nową nazwą i prowadzącą. Kto zastąpi Monikę Zamachowską?

Europa da się lubić

Europa da się lubić

Europa da się lubić powraca do TVP. Program zmieni nie tylko nazwę na Ameryka da się lubić, ale także prowadzącą. Kto zastąpi Monikę Zamachowską?

Europa da się lubić był telewizyjnym hitem, który bawił widzów TVP. Zadebiutował w 2003 roku i był emitowany przez pięć kolejnych lat. Do studia zapraszano obcokrajowców mieszkających w Polsce, którzy wypowiadali się o zwyczajach panujących w ich ojczyźnie. Gwoździem programu był występ gościa specjalnego – często były to postaci z pierwszych stron gazet.

W zeszłym roku widowisko powróciło na ekrany w nieco odświeżonej wersji – Europa da się lubić, 15 lat późniejPodobnie jak w poprzednich latach poprowadziła go Monika Zamachowska, która ze swoimi gośćmi z zagranicy komentowała, jak Polska zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat.

Europa dla się lubić wraca do TVP2 z nową nazwą i prowadzącą

Zamachowska kilka miesięcy temu została zwolniona z TVP. Dziennikarka zniknęła z Pytania na śniadanie, ale wiadomo już, że póki co nie będzie prowadzić żadnych programów na antenie publicznej telewizji. Kto zatem zajmie jej miejsce w kontynuacji show?

Program w nowej wersji nosi tytuł Ameryka da się lubić i na ekranach zadebiutuje już 25 kwietnia. Gośćmi będą mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, którzy na co dzień przebywają w Polsce.

Jak podają Wirtualne Media, zamiast Moniki Zamachowskiej  zobaczymy mieszkającą na co dzień w Los Angels – Idę Nowakowską. Prywatnie gwiazda jest żoną Amerykanina. W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona, który skończył aktorstwo, a także spełnia się w dyplomacji.

Ida Nowakowska – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Ida Nowakowska – Dance Dance Dance 2, odcinek 1

Kariera Idy Nowakowskiej w TVP

Tancerka z TVP związana jest od prawie dwóch lat. W 2018 roku wspólnie z Marceliną Zawadzką została prowadzącą programu Bake Off Junior. Rok później powierzono jej stanowisko przewodniczącej jury w tanecznym show Dwójki Dance Dance Dance. Następnie została gospodynią porannego programu Pytanie na śniadanie, w którym partneruje Łukaszowi Nowickiemu. Nowakowska współprowadziła również kilka dużych wydarzeń okazyjnych – np. letnią serię koncertów, sylwester w Zakopanem czy Eurowizję Junior 2019.

Myślicie, że poradzi sobie i z tym wyzwaniem?

Zobacz także: Ida Nowakowska po odcinku „DDD” chwyciła za telefon i zadzwoniła do Ewy Chodakowskiej. Tego było już za wiele


Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

aMonika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska z synem

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Monika Zamachowska na premierze Bad Boy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×