Klaudia Halejcio zaświeciła biustem. „Jednak tam coś ma…”. Internet rozpalony do czerwoności

Klaudia Halejcio zaświeciła biustem

Klaudia Halejcio zaświeciła biustem

Klaudia Halejcio zaświeciła biustem na nowym zdjęciu na Instagramie. Internet rozpalony do czerwoności. Jak wygląda aktorka?

Klaudia Halejcio jeszcze kilka lat temu była kojarzona głównie z serialami, takimi jak Pierwsza miłość czy Złotopolscy. Aktorka od jakiegoś czasu jednak spełnia się głównie w roli influencerki. Relacjonuje w sieci prywatne życie, co spowodowało, że znowu zaczęło być o niej głośno.

Jej poczynania w sieci śledzi ponad 600 tysięcy obserwatorów, którzy mogą podziwiać jej życie w willi za 9 milionów złotych u boku przystojnego przedsiębiorcy Oskara, z którym ma córeczkę Nel. Na jej profilu nie brakuje reklam i relacji z rajskich podróży, co jak się można domyślać, generuje niezłe dochody.

W ostatnich dniach sympatycy Halejcio mogli podziwiać jej wyprawę na Seszele. Razem z partnerem zrobili sobie kilka dni wakacji. Para postanowiła, że tym razem będą to wakacje tylko we dwoje. Ich niespełna roczna córeczka Nel została pod opieką dziadków, a oni oddali się zwiedzaniu, plażowaniu i degustowaniu lokalnych przysmaków.

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy to się stało narodziło się coś pięknego i wyjątkowego. Uwielbiam nasze wspólne chwile – napisała Halejcio w jednym z postów wprost z tropików, dowodząc, że wypad był świetnym pomysłem.

Po powrocie do kraju stęsknieni rodzice nie mogli się nacieszyć małą Nel, a powitanie, a jakże, także pojawiło się na profilu Klaudii. Tym razem jednak aktorka postanowiła rozgrzać nieco obserwujących i zaświeciła biustem.

Klaudia Halejcio zaświeciła biustem

Klaudia Halejcio dobrze wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoich fanów. W niedziele zaświeciła na Instagramie nagim biustem i wywołała natychmiastową reakcję internautów.

  • O cóż za uhuhuhuhuh.
  • Zrobimy hałas! Jesteś boska.
  • Piękny RZADKI WIDOK w tych czasach- NATURALNOŚĆ Aż rzygać się chce, że 99% gwiazdeczek na insta to plastiki naszprycowane botoksem, silikonem i wie czym jeszcze . KLAUDIA nie zmieniaj się ! Boska, piękna i naturalna i niech tak zostanie.
  • Halejcio świeci gołym biustem.
  • Teraz komentujący powinni pisać jednak ma jakiś biust pięknie.

Jesteście fanami talentu i urody Klaudii Halejcio?


Klaudia Halejcio zaświeciła biustem

Klaudia Halejcio zaświeciła biustem

Klaudia Halejcio z wydłużoną ręką

Klaudia Halejcio z wydłużoną ręką

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Klaudia Halejcio się zaręczyła?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×