Klara Lewandowska daje Ani do wiwatu! „Znacie to mamuśki, prawda?”

Klara Lewandowska ząbkuje

Klara Lewandowska ząbkuje

Klara Lewandowska zaczęła ząbkować

Większość kobiet marzy o dziecku. Chce nosić pod sercem przez 9 miesięcy nowe życie, a później powitać je na świecie, wypełnić miłością i wychować najlepiej jak potrafi. Dzieci to ogromna radość dla rodzica i zwieńczenie związku między partnerami, ale każda mama przyzna, że maluchy mają również swoje „ciemne strony”. I nie mówimy tu o zbuntowanych nastolatkach, choć one potrafią dać rodzicom popalić bez najmniejszego wysiłku.

Klara Lewandowska, która przyszła na świat w maju i jest pierwszym dzieckiem Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej uważana jest nie tylko za śliczną dziewczynkę, ale przede wszystkim za aniołka. Rodzice od początku utrzymywali, że jest niezwykle grzeczna i choć wymaga nieustannej uwagi ze strony troskliwej mamy i przystojnego taty, nie było z nią problemów. Do czasu. Jak przyznała na swoim Instagramie trenerka, Klara właśnie zaczęła ząbkować, a przy tym dopadł ją katar. Takie połączenie jest nie tylko męczące dla dziecka, ale również dla rodzica. Nic dziwnego, że uśmiech na twarzy Lewej nie maskuje zmęczenia:

??☕️☕️
Uroki bycia mamą ? katarek, ząbki, nieprzespana noc ?? tulimy się ❤️
Znacie to mamuśki, prawda? Kto jak nie MY, rodzice??#silakobiet#babybyAnn#hpba#annalewandowska#healthyplanbyann@babybyann

Gwiazda, jak zawsze, mogła liczyć na pełne zrozumienie swoich fanek:

  • Ząbki❤️ dwa już mamy, kolejne dwa idą ?? tylko przytulaski działają cuda ?
  • Powodzenia w przejściu tych trudnych chwil ? my zaraz wchodzimy w kontrowersyjny etap szczepionkowy
  • znamy właśnie mamy tak już druga noc, ale dokładnie kto jak nie my ??
  • Ale uśmiech na twarzy jest super… podziwiam…☺ ja w takich chwilach mam ochotę komuś przyłożyć?

Mimo wszystko trzeba przyznać, że „Lewa” bez grama makijażu, nawet zmordowana po bezsennej nocy, wciąż jest piękna. Mamy nadzieję, że ząbki pójdą szybko i wkrótce obie z Klarą porządnie się wyśpią! 😉

Klara Lewandowska jest bardziej podobna do Roberta czy do Ani? Wszystko już wiadomo!

Klara Lewandowska rośnie jak na drożdżach i jest prawdziwą pasjonatką piłki nożnej. To najsłodsze zdjęcie jakie dzisiaj zobaczycie!

Klara Lewandowska dyktuje trendy! Żółta sukienka ze skrzydełkami to świąteczny cenowy HIT! Wiemy gdzie ją kupić i ile kosztuje!


Klara Lewandowska ząbkuje

Klara Lewandowska ząbkuje

Robert Lewandowski z Klarą na plaży w Dubaju

Robert Lewandowski z Klarą na plaży w Dubaju

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą - święta gwiazd 2017

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą - święta gwiazd 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×