Piękna Kinga Rusin stawia na ubrania polskiej marki! W zielonej długiej sukni oraz beżowej spódnicy wygląda jak nastolatka!

Kinga Rusin

Kinga Rusin

Kinga Rusin olśniewa swoimi stylizacjami

Kinga Rusin od dawna uchodzi za ikonę elegancji. Jej stylizacje zachwycają fanów, a szczególnie widzów Dzień Dobry TVN. Kinga bawi się modą, wie co jest na topie i doskonale łączy różne style. Gwiazda TVN uwielbia luksusowe dodatki, jednak nie zapomina o polskich tańszych markach. Szczególną uwagę internautów zwróciły jej dwie weekendowe kreacje, w których Kinga prowadziła z Piotrem Kraśko, Dzień Dobry TVN.

W sobotę pojawiła się w pięknej zielonej długiej sukni, a na niedzielny poranek, wybrała piękną haftowaną koszulę i spódnice z piórkami. Obie kreacje prezentują się na Kindze bardzo atrakcyjnie. Internautki pytają o ich markę i cenę. Jak się okazało gwiazda TVN zaprezentowała się w modelach pochodzących z atelier polskiej marki – So Chic So Freak.

Jeżeli jesteście zainteresowane zakupem tych kreacji , informujemy, że zielona długa suknia kosztuje 599 zł, natomiast koszula Kingi Rusin to koszt 449 zł, a spódnica – 499 zł. Kreacje przypadły także do gustu Piotrowi Kroaśko.

Wczoraj groszki dziś karczochy! Przynajmniej tak zawyrokował @p_krasko a on akurat na modzie się zna 😉 skomentowała Kinga Rusin pod swoim zdjęciem

Kupicie?

42 letni Marcin Tyszka wytknął wiek najpiękniejszym gwiazdom TVN! Kinga Rusin natychmiast ruszyła z odsieczą!

Kinga Rusin załamuje ręce. Święta Wielkanocne spędzi w pracy! Musiała zrezygnować ze swojej ulubionej wielkanocnej tradycji

U Kingi Rusin nie ma mowy o jakiejkolwiek wpadce! Nawet do restauracji wystylizowała się jak na pokaz mody

 


Kinga Rusin w zielonej sukni

Kinga Rusin w zielonej sukni

Kinga Rusin w zestawie polskiej marki

Kinga Rusin w zestawie polskiej marki

Kinga Rusin w złotym płaszczu i z torebką Gucci

Kinga Rusin w złotym płaszczu i z torebką Gucci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×