Kim Kardashian i Kanye West już po rozwodzie! Wypłynęły szczegóły prosto z sali sądowej. To już oficjalne

Kim Kardashian, Kanye West

Kim Kardashian, Kanye West

Kim Kardashian niedawno zwróciła się do sądu z prośbą o przyspieszenie sprawy rozwodowej i została wysłuchana. Media obiegła wieść, że jej małżeństwo z Kanye Westem jest już przeszłością.

Kim Kardashian i Kanye West wzięli ślub w 2014 roku i od razu zostali okrzyknięci jednym z najpiękniejszych małżeństw w show-biznesie. Wspólnie wychowywali czworo dzieci: North, Sainta, Chicago i Psalm. W pewnym momencie wiele zaczynało wskazywać na to, że ich relacja zaczyna się wypalać. W reality show Z kamerą u Kardashianów celebrytka zdradziła, czego brakuje w jej małżeństwie.

Chcę kogoś, z kim będę mogła wspólnie oglądać programy. Chcę kogoś, kto chce ze mną ćwiczyć każdego dnia… Te małe sprawy są tym, których mi brakuje. Razem osiągamy wszelkie duże rzeczy. Mamy wszystko, co możesz sobie wyobrazić. […] Jestem wdzięczna za te doświadczenia. Myślę jednak, że jestem gotowa na te mniejsze wydarzenia, które moim zdaniem będą znacznie więcej znaczyły.

Kardashian robiła co w swojej mocy, by uratować ten związek, jednak jej próby spełzły na niczym. Ostatecznie nie widząc szans na poprawę, zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy.

Kim Kardashian rozwiodła się z Kanye Westem

Partnerzy długo nie rozpaczali po rozstaniu. Kanye związał się z aktorką Julią Fox, a ona z komikiem Petem Davidsonem. Relacja rapera nie trwała jednak zbyt długo i obecnie ma nową dziewczynę, którą jest młodsza od niego o 20 lat Chaney Jones.

Kim nie ukrywała, że zależy jej na rozwodzie, jednak sprawa zaczęła się przeciągać. Ostatecznie zdecydowała się złożyć w sądzie nowe dokumenty, w których zapewniała, że wyrok w tej sprawie wpłynie pozytywnie na jej byłego męża.

Pozwoli mu to kroczyć naprzód lepszą ścieżką, która pomoże nam w pokojowym współrodzicielstwie naszych dzieci – tłumaczyła.

Interwencja celebrytki nie została zbagatelizowana i sprawa ruszyła z kopyta. Właśnie TMZ poinformowało, że odbyła się rozprawa, na której orzeczono rozwód. Kim uczestniczyła w niej poprzez wideo, natomiast West zrezygnował z uczestnictwa. Jego prawnik nie sprzeciwiał się tej decyzji, jednak postawił trzy warunki.

Pierwszy z nich dotyczył podziału pieniędzy. Ostatecznie przyjęto, iż zostaną one zachowane na wypadek śmierci jednego z małżonków. Dwa kolejne zostały odrzucone, ponieważ Kanye chciał, aby Kim nie przekazała osobom trzecim powierzonego jej majątku oraz aby zrzekła się przywileju małżeńskiego. Oznacza to tyle, że w przypadku, gdyby zdecydowała się wyjść ponownie za mąż, jej partner nie będzie mógł ujawniać, czego dotyczyły ich rozmowy.

Na koniec sprawy celebrytka musiała odpowiedzieć na szereg pytań, które miały udowodnić, że jej małżeństwo jest już przeszłością. Jak brzmiały?

  • Czy w twoim związku są jakieś problemy?
  • Czy myślisz, że terapia mogłaby pomóc uratować twoje małżeństwo?

Nie trudno domyślić się, jak brzmiały jej odpowiedzi. Teraz można to powiedzieć głośno: oficjalnie Kim Kardashian jest wolna!


North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Komentarze

  • Gość Nela pisze:

    Nie sądzę żeby Pete był tym ,którego szukała.No chyba ,że nałogi jej nie przeszkadzają.

  • Gość pisze:

    Taki live kogo obchódzą stare rózwódki jak są młode clea do wzięcia a pan krychowiak szuka klubu oferty mile widziane polskie teź fajne focie w gangach z jastrzębiem teź slub od pierwszego wejrzenia i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×