Pete Davidson i Kim Kardashian mają za sobą pierwszy raz. Nie uwierzycie, co szczęśliwy Pete zrobił zaraz po. Wszystko uwiecznili fotoreporterzy

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Pete Davidson miał spędzić noc w hotelu z Kim Kardashian. Jego zachowanie zaraz po wyjściu z budynku było mocno oryginalne. Co zrobił kochanek celebrytki?

Kim Kardashian przez lata była w związku z Kanye Westem. Celebrytka i raper pobrali się w 2014 roku. Mają razem czwórkę dzieci: NorthSaintaChicago oraz Psalma. Ich relacje od dłuższego czasu nie układały się najlepiej. Kobieta w końcu zdecydowała się złożyć papiery rozwodowe. Życie z raperem było trudne m.in. ze względu na jego zaburzenia psychiczne.

Tajemnicą poliszynela jest to, że Kim już wcześniej chciała się rozstać, ale nie chciała zostawić Kanye’go w trakcie najcięższych epizodów choroby.

Wiele źródeł posiadających bezpośrednią wiedzę powiedziało nam, że Kim była gotowa zażądać rozwodu po wybuchach Kanye, jednak kiedy West przechodził przez poważny epizod choroby dwubiegunowej, czuła, że byłoby to okrutne zakończyć małżeństwo, kiedy raper jest w tak trudnym momencie – podał magazyn TMZ.

W październiku tego roku Kim zaczęła spotykać się z prezenterem Petem Davidsonem. Najpierw pojawiła się u niego w programie. Wkrótce potem Pete zaprosił ją na randkę do parku rozrywki. Na zdjęciach wykonanych przez fotoreporterów było ich widać w chwili, gdy akurat trzymali się za ręce i wtulali w siebie. Związek spotkał się z aprobatą Kris Jenner. Kobieta wpadła nawet na pomysł, aby zarobić na nowym chłopaku córki. Portal In Touch informował swego czasu, że Kris chce, żeby Pete pojawił się w programie Z kamerą u Kardashianów.

Co więcej, w połowie listopada wspólne zdjęcie z Pete’m, Kim i Kris dodał amerykański raper Flavor Flav, który w opisie fotki napisał, że wszyscy spędzali wspólnie urodziny Pete’a.

Pete Davidson i Kim Kardashian spędzili razem noc. Co po wszystkim zrobił Pete?

Relacja Pete’a i Kim ma się coraz lepiej. Ten pierwszy został przyłapany przez fotoreporterów, gdy nad ranem wychodził z hotelu Kim w Tribeca. Para miała wspólne spędzić noc. Przyłapany na gorącym uczynku Pete, już po wyjściu z budynku, rozmawiał z kimś przez telefon, dziwacznie uśmiechał się do kamer i… popalał jointa. Czyżby chwalił się wyczynami kolegom?

Pete został przyłapany przed hotelem na dwa dni po tym, gdy widziano go z Kim na randce w kinie. Partnerka odwiedziła go na Staten Island w Nowym Jorku.


Pete Davidson po wyjściu z hotelu

Pete Davidson po wyjściu z hotelu

Pete Davidson po wyjściu z hotelu

Pete Davidson po wyjściu z hotelu

Kim Kardashian, Kris Jenner, Pete Davidson i Flavor Flav

Kim Kardashian, Kris Jenner, Pete Davidson i Flavor Flav

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×