Kim Kardashian przyłapana na czułościach z byłym Ariany Grande. Zdjęcia są jednoznaczne. Już wrze, że to romans

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Kim Kardashian została przyłapana przez paparazzi, gdy okazywała sobie czułości z przystojnym blondynem. Kanye West nie będzie z tego zadowolony.

Kim Kardashian (ur. 1980), córka prawnika Roberta Kardashiana, jest znana z tego, że jest znana. W 2007 roku do sieci wypłynęły jej sekstaśmy z raperem Rayem J. Przyniosło to jej taką popularność, że już wkrótce, wraz z pozostałymi członkami ormiańsko-amerykańskiego klanu Kardashianów, zaczęła występować w show Z kamerą u Kardashianów na antenie telewizji E!.

W 2014 roku celebrytka poślubiła rapera i producenta muzycznego, Kanyego Westa, z którym, mimo jego problemów ze zdrowiem psychicznym, wytrzymała aż siedem lat. Para doczekała się czworga dzieci: NorthSaintaChicago Psalma. Dwójka ostatnich pociech została urodzona przez wynajętą surogatkę. W styczniu tego roku Kim wystąpiła o rozwód z mężem.

Dlaczego Kim zdecydowała się na rozstanie? Ostatnio opowiedziała o powodach w jednym z telewizyjnych programów. Wyznała, że na decyzji zaważyła osobowość Kany’ego.

Byłam bardzo pobłogosławiona w tym życiu i jestem szczerze wdzięczna za wszystko, wszystkie wzloty i upadki. To znaczy, poślubiłam najlepszego rapera wszechczasów. Mało tego, to najbogatszy czarny człowiek w Ameryce, utalentowany, prawdziwy geniusz, który dał mi czworo niesamowitych dzieci. Więc kiedy się z nim rozwiodłam, musisz wiedzieć, że sprowadzało się to tylko do jednej rzeczy: jego osobowości. Wiem, że to brzmi złośliwie, ale ludzie ciągle mi mówią, że komedia pochodzi z prawdy. A jeśli jest jedna rzecz, którą zawsze staram się zachować, to jest to autentyczność – powiedziała.

Przypomnijmy, że Kanye mierzy się z chorobą afektywną dwubiegunową. Częste są u niego nawroty schorzenia. Podczas problemów zdrowotnych czarnoskóry milioner miał m.in. dodawać na Twitterze ekscentryczne wypowiedzi, wyrażać poparcie dla polityki Donalda Trumpa, przechwalać się swoimi osiągnięciami i dyskredytować lub obrażać inne osoby, w tym Kim i jej rodzinę. Kim miała dość takiego traktowania. Wiele wskazuje na to, że już odnalazła się po burzliwym rozstaniu. Media donoszą o jej nowym związku. Kim ma być domniemany partner Kardashianki?

Nowy partner Kim Kardashian? Kim jest?

30 października magazyn People raportował o tym, że Kim była widziana z Pete’em Davidsonem (ur. 1993), gwiazdorem Saturday Night Live na NBC, w parku rozrywki Knott’s Berry Farm w Kalifornii. Obydwoje mieli się trzymać za ręce. Do Kim i Pete’a dołączyła Kourtney Kardashian i jej narzeczony – rockman Travis Barker. Jak podaje wspomniany magazyn, Kim miała się poznać z Pete’em właśnie poprzez rockowego muzyka. Barker i Davidson mają mieć też wspólnego przyjaciela. Jest nim raper Machine Gun Kelly.

Kim miała się też spotkać z Pete’em we wspomnianym już Saturday Night Live. To nie pierwszy raz, gdy Pete umawia się ze jedną ze swoich rozmówczyń w programie. Przez pewien czas spotykał się z piosenkarką Arianą Grande. Ich krótka relacja  zakończyła się trzy lata temu. Czy również z Kim łącza go bliższe relacje? Tego nie wiemy. Rozmówcy People studzą emocje.

Znajdują się w tym samym kręgu, więc od czasu do czasu się widują. Spotykają się tylko po przyjacielsku – powiedziała jedna z osób z kręgu Kardashianów.

Cóż, w tym przypadku nie możemy być pewni niczego. Być może Kim i Pete dopiero się poznają i dopiero za niedługo ogłoszą związek? Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

W galerii załączamy kilka zdjęć blondwłosego znajomego Kim. Wśród zdjęć znajduje się to, na którym widać chwilę, gdy Kim i Pete trzymają się za ręce. Wyglądają uroczo.


Skrin z Twittera magazynu People

Skrin z Twittera magazynu People

Zdjecie z Instagrama 103.5 KISS FM Chicago

Zdjecie z Instagrama 103.5 KISS FM Chicago

Pete Davidson. Zdjęcie z Instagrama

Pete Davidson. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×