Kris Jenner już wie, jak zarobić na związku Kim i Pete Davidsona. Złożyła mu pierwszą zawodową propozycję

Zagraniczny portal informuje o tym, co Kris Jenner myśli o związku jej córki, Kim Kardashian, z Pete'em Davidsonem. Jak Kris się na niego zapatruje i jaką ofertę mu złożyła?

Światowe portale od kilku dni rozpisują się na temat związku nowego związku celebrytki Kim Kardashian. Była Kanyego Westa – według doniesień mediów – ma pozostawać w związku z Pete’em Davidsonem. Para stara się publicznie nie epatować nową relację, ale w mediach ciągle pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Na niektórych z nich trzymają się oni za ręce.

Przypomnijmy, że Kim w styczniu tego roku wystąpiła o rozwód z mężem. Jej relacje z „Ye” nie należała do najbardziej udanych. Mężczyzna choruje na chorobę afektywną dwubiegunową. Regularne nawroty schorzenia skłaniały go do ekscentrycznych zachowań, wypowiedzi oraz częstego werbalnego atakowania swojej partnerki i członków jej najbliższej rodziny.

Byłam bardzo pobłogosławiona w tym życiu i jestem szczerze wdzięczna za wszystko, wszystkie wzloty i upadki. To znaczy, poślubiłam najlepszego rapera wszechczasów. Mało tego, to najbogatszy czarny człowiek w Ameryce, utalentowany, prawdziwy geniusz, który dał mi czworo niesamowitych dzieci. Więc kiedy się z nim rozwiodłam, musisz wiedzieć, że sprowadzało się to tylko do jednej rzeczy: jego osobowości. Wiem, że to brzmi złośliwie, ale ludzie ciągle mi mówią, że komedia pochodzi z prawdy. A jeśli jest jedna rzecz, którą zawsze staram się zachować, to jest to autentyczność – Kim powiedziała podczas jednego z występów w telewizji.

Ze względu na problemy psychiczne Westa wiele osób zastanawia się nad tym, czy w końcu ustabilizuje ona swoje życie i czy Davidson będzie lepszym partnerem.

Kris Jenner o związku Kim Kardashian i Pete’a Davidsona

Okazuje się, że rodzina Kim uznała, że Pete będzie odpowiednim partnerem i sprawdzi się lepiej niż nieodpowiedzialny raper-milioner. Portal In Touch dotarł do osób z kręgu rodziny. Jeden z informatorów przekazał dziennikarzom, że matka Kim, Kris Jenner, w pełni zaaprobowała jej relację z Pete’em.

Kris w stu procentach aprobuje związek Kima z Pete’em. Zna Pete’a od lat, ufa mu, a nawet zapraszała go na Święta Bożego Narodzenia – przekazał współpracownik serwisu.

Jak gdyby tego było mało, Kris chciałaby, aby Pete pojawił się w nowym sezonie serialu Z kamerą u Kardashianów. Złożyła ma propozycję występu w show, widząc oczyma wyobraźnie szybujące w górę słupki oglądalności:

Nic nie jest jeszcze pewnego z ich związkiem, ale ona uważa, że on świetnie pasuje do programu – dodał informator.

Źródło przyznało też, że również pozostali członkowie klanu akceptuję Pete’a. Dostrzegli, że od dłuższego czasu Kim nie była tak nikim zafascynowana.

Kim Kardashian i Pete Davidson – historia znajomości. Kiedy się poznali?

Pete i Kim poznali się w 2019 roku, gdy kobieta była jeszcze w związku z Kanyem. W ostatnim czasie, w październiku, celebrytka pojawiła się w programie Pete’a, czyli w Saturday Night Live. Wkrótce po występie para była wielokrotnie widziana razem. Co więcej, w ostatnich dniach raper Flavor Flav dodał zdjęcie, na którym pozował on wraz z Kris Jenner, Kim i Pete’em. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Jeszcze tego dnia Kim i Pete byli widziani razem w Palm Springs w Kalifornii, kiedy trzymali się razem za ręce. Media uznały to za oficjalne potwierdzenie związku.

Co myślicie o związku Kim i Pete’a? Czy blondwłosy przystojniak będzie dla niej lepszym partnerem niż Ye?


Kim Kardashian, Kris Jenner, Pete Davidson i Flavor Flav

Kim Kardashian, Kris Jenner, Pete Davidson i Flavor Flav

Kris Jenner na afterparty po American Music Awards 2018

Kris Jenner na afterparty po American Music Awards 2018

Kim Kardashian i Pete Davidson

Kim Kardashian i Pete Davidson

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×