Kanye West już ma nową dziewczynę. Wielki biust i pupa to jej znaki rozpoznawcze. Pokazali pierwsze wspólne, romantyczne foto

Kanye West ma nową dziewczynę

Kanye West ma nową dziewczynę

Kanye West już znalazł kolejną dziewczynę. Jest nią piękna modelka Chaney Jones. Jak wygląda następczyni Kim Kardashian? Jest do niej podobna?

Kanye West to najpopularniejszy raper świat. Amerykanin nie tylko podbił scenę muzyczną, ale też wszedł w biznes i został miliarderem. Przez lata było głośno o jego związku z Kim Kardashian. Para rozeszła się kilka miesięcy temu. Piękna Kim weszła później w związek ze znanym komikiem Petem Davidsonem.

Także Kanye długo nie nacieszył się samotnością. W końcu wszedł w związek z aktorką Julią Fox. Obydwoje często brylowali razem na imprezach i czerwonych dywanach. Raper był m.in. widziany na imprezie urodzinowej partnerki, podczas której obdarował ją i jej koleżanki luksusowymi torebkami Hermesa Birkin.

Julia skupiała uwagę. Uwielbia mieć wszystkich swoich ulubionych ludzi w jednym miejscu z Ye u boku – raportowało źródło, które dodało, że była całkowicie w swoim żywiole – Kanye uwielbia sprawiać, by ona i jej przyjaciele czuli się wyjątkowo.

Szczęśliwa Julia zamieściła fotki z imprezy w social mediach.

Fox zachwalała też partnera w wywiadach dla prasy.

Po spotkaniu z nim kilka dni później całe moje życiowe gówno było w pudłach i zniknęło. To było takie oczyszczające. To nie było tak, że tylko pakowałam swoje stare ubrania, to było tak, jakbym pakowała moje stare życie – grzmiała.

Zupełnie nieoczekiwanie para się rozeszła.  Zerwanie znajomości poprzedziło nietypowe zachowanie Westa. Miliarder przez dłuższy czas bombardował Instagrama ekscentrycznymi wpisami, w których apelował do żony o to, aby do niego wróciła i umożliwiła mu opiekę nad ich wspólnymi dziećmi.

Kanye West ma nową dziewczynę. Kim jest Chaney Jones?

Już w lutym media spekulowały, że Kanye jest w związku z młodszą o 20 lat Chaney Jones. 24-letnia modelka dodała z nim teraz wspólne, romantyczne zdjęcie. Okazuje się, że obydwoje spędzają razem urlop w Miami. Z tego powodu Just Jared spekuluje, że Chaney jest nową dziewczyną męża Kim.

Chaney jest zresztą bardzo podobna do swojej poprzedniczki. Ma podobne włosy, karnację i równie bujne kształty. Wspólne zdjęcie nowej pary zobaczycie w galerii.

Niżej udostępniamy kilka odważniejszych zdjęć modelki.

Jak się wam podoba nowa partnerka miliardera?


Chaney Jones i Kanye West

Chaney Jones i Kanye West

Chaney Jones

Chaney Jones

Chaney Jones

Chaney Jones

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×