Kanye West zrobił prezenty przyjaciółkom nowej partnerki. Oszalały ze szczęścia i wszystko pokazały w sieci. Oj, nie oszczędzał

Urodziny Julii Fox

Urodziny Julii Fox

Julia Fox pochwaliła się prezentem urodzinowym od Kanye Westa. Dostała torebkę wartą 40 tys. złotych. Podobne dostały jej przyjaciółki.

Kanye West w końcu pogodził się z tym, że nie ma szans na uratowanie swojego małżeństwa z Kim Kardashian. Raper poszedł ostatnio w ślady matki czworga swoich dzieci, która od paru miesięcy spotyka się z popularnym komikiem Petem Davidsonem. Postanowił otworzyć swoje serce na nową miłość. 44-letni gwiazdor spotyka się z o 13 lat młodszą aktorką Julią Fox.

W niedawnym wywiadzie kobieta zdradziła, jak rozwija się ich znajomość.

Wiesz, jestem tak przyzwyczajona do bycia w związkach, więc wciąż czekam, aż mnie rozczaruje, ponieważ składa wspaniałe obietnice. W tej chwili wibracje, które otrzymuję, dotyczą w dużej mierze tolerancji, życzliwości i miłości. Ludzi nie powinien określać najciemniejszy moment ich życia. Jako ludzie popełniamy wobec siebie przemoc, pilnując się nawzajem. Stworzyliśmy takie nieprzyjazne środowisko, zwłaszcza w Internecie. Dlatego nie czytam nagłówków – powiedziała.

Dodała też, że West całkowicie zrewolucjonizował jej życie. Zabrał się nawet za jej garderobę.

Po spotkaniu z nim kilka dni później całe moje życiowe gówno było w pudłach i zniknęło. To było takie oczyszczające. To nie było tak, że tylko pakowałam swoje stare ubrania, to było tak, jakbym pakowała moje stare życie. Miałam wrażenie, że podjąłem bardzo świadomą decyzję, aby naprawdę włożyć wszystko do pudełka. Odpuścić przeszłość.

Wyznała wówczas także, że zamieszkali razem. Teraz pochwaliła się w sieci, jak West postanowił uczcić jej urodziny. Trzeba przyznać, że Ye ma gest.

Jaki prezent Kanye West dał Julii Fox na urodziny?

Julia Fox w środę skończyła 32 lata i świętowała swoje urodziny z kilkoma bliskimi przyjaciółmi we francuskiej knajpce Lucien w Nowym Jorku. Źródło mówi ET, że raper Kanye West obdarował partnerkę, a także jej trzy przyjaciółki torebkami Hermesa Birkin.

Julia skupiała uwagę. Uwielbia mieć wszystkich swoich ulubionych ludzi w jednym miejscu z Ye u boku – mówi źródło, które dodało, że była całkowicie w swoim żywiole – Kanye uwielbia sprawiać, by ona i jej przyjaciele czuli się wyjątkowo.

Zdjęciami z imprezy, także tymi z torebkami, Julia pochwaliła się na Instagramie.

Nie jest wiadomo, ile West wydał na hojne prezenty, jednak torebki Birkin zwykle kosztują około 40 tys. złotych.

Trzeba przyznać, że Kanye West ma gest, a urodziny Julii musiały być wyjątkowe.


Urodziny Julii Fox

Urodziny Julii Fox

Urodziny Julii Fox

Urodziny Julii Fox

Urodziny Julii Fox

Urodziny Julii Fox

Komentarze

 • Mama pisze:

  Julia Fox mi się źle kojarzy, Szkoda mi Kenye West \'a, to zagubiony człowiek, widać smutek na jego twarzy.Jest ojcem czworga dzieci, nie powinien szlajać sie z takimi typeskami, co go oskubią, powinien być z dziećmi.

 • A pisze:

  40 tysia za torebkę…ja pierniczę…co ci ludzie mają w głowach??

 • Gość pisze:

  Zero klasy zero gustu zero smaku tandeta daleko do Kim West szkoda Cie

 • Gość pisze:

  Taki live jest hajs jest zabawa a potem kazde w swoją strone daddy cool mammy fuj ha ha trzeba korzystać póki moźna ale fotki ładne i to tyle

 • Na nic miliony pisze:

  Bez komentarza , biedny ten West .
  Zapewne to dobry człowiek , ale choroba zmieniła jego oblicze. Nie skończy to się dobrze . Widać zagubiony i smutny .

 • Gość pisze:

  Ale on beznadziejny .Wzrok poszukujący rozumu

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×