Kasia Skrzynecka komentuje swoje odejście z „TTBZ”. Gwiazda dawno nie była tak zła. W długim oświadczeniu posypały się gromy

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka od pierwszej edycji jest związana z programem Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jak zareagowała na doniesienia o tym, że żegna się z programem? Dawno nie była tak wściekła. 

Katarzyna Skrzynecka to kobieta o wielu talentach. Aktorka zadebiutowała przed kamerami lata temu. Czuje się świetnie zarówno na małym jak i dużym ekranie, ale także na deskach teatru. Na swoim koncie ma mnóstwo pamiętnych ról, a ostatnio fenomenalnie wcieliła się w postać Marzenki Wolańskiej w dwóch filmach z serii Kogel-Mogel. Wiadomo także, że znakomicie śpiewa, co udowodniła już na początku kariery. Wydała aż 6 albumów studyjnych.

Nie było więc zaskoczeniem gdy zaproszono ją do udziału w pierwszej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Tam mogła pokazać zarówno talent aktorski jak i wokalny. Brawurowo wcieliła się wylosowanych artystów i odwzorowała ich występy. Była bezkonkurencyjna i wygrała premierowe wydanie programu. Od drugiej edycji zasiada w jury i ocenia wokalne umiejętności kolegów i koleżanek po fachu.

Katarzyna Skrzynecka opuści TTBZ? Jest komentarz gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka z uwielbianym przez widzów talent show związana jest od samego początku. Program przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy, dlatego mogliśmy już zobaczyć aż 16 edycji i nie zanosi się na razie na koniec. Nie brakuje bowiem, ani widzów, ani gwiazd chętnych do pokazania swoich umiejętności. Jakiś czas temu jeden z tabloidów poinformował, że Kasia ze względu na zmęczenie postanowiła zrezygnować z bycia jurorką w hicie Polsatu.

Jest już trochę zmęczona. Uwielbia ten program i pracę w jury, ale myślała nad rezygnacją, żeby trochę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie. Zaczęła to rozważać po tym, jak nagranie pierwszego odcinka show zostało przesunięte o tydzień i przez to przerwać urlop We Włoszech, przylecieć do Polski na dwa dni nagrań, a potem znów wrócić do Włoch, żeby dołączyć do rodziny. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy zostanie w jury, ale wkroczyła Nina Terentiew, która namówiła ją, żeby nie odchodziła – zdradził informator se.pl.

Gwiazda natychmiast postanowiła rozprawić się z tą plotką i zamieściła w social mediach obszerne wyjaśnienie dotyczące tej informacji. Nie ukrywała, że jest poirytowana doniesieniami tabloidu.

 Czy naprawdę ktokolwiek przytomny serio czyta podobne brednie w tabloidzie i jeszcze – nie daj Boże – naiwnie wierzy w istnienie tak grubymi nićmi uszytych, fikcyjnych „pseudo-informatorów” ??? wymyślanych przez tabloidowe redakcje na potrzeby konfabulowania bredni nie mających nic wspólnego z prawdą? Nie mam i nigdy nie miałam zbyt ambitnych oczekiwań po tabloidach… ale SERIO ???  – zczęła.

Kasia przyznała również, że nigdy nie była zmęczona swoją pracą. Wręcz przeciwnie cały czas daje jej ona ogrom satysfakcji.

Drodzy Czytelnicy i MILI FANI NASZEGO PROGRAMU !!
NIGDY nie bywam zmęczona pracą, której poświęcam tyle serca i najlepszych energii. NIGDY niczego podobnego nie powiedziałam, ani nie okazałam. Od wielu lat – gdy trzeba – dojeżdżam z wyjazdów spędzanych z dziećmi i rodziną , na dzień lub dwa do pracy: czy to w TTBZ, czy na plan filmowy , czy w teatrze. NIE MA W TYM NIC DZIWNEGO ANI ZŁEGO. Szanujemy i doceniamy swoją pracę, a jej Współtwórcom oddajemy MOC SERCA I POZYTYWNYCH ENERGII !!! Wspieram serdecznie Uczestników TTBZ i CIESZĘ SIĘ NA SPOTKANIE W XVII Edycji latem 2022

Wygląda na to, że aktorka nie ma najmniejszego zamiaru żegnać się z programem, co na pewno sprawiło ulgę jej fanom, którzy nie wyobrażają już sobie, aby mogło jej zabraknąć za jurorskim stołem. Będzie oglądać kolejną edycję TTBZ?


Katarzyna Skrzynecka - nominacja do Telekamery 2020

Katarzyna Skrzynecka - nominacja do Telekamery 2020

Katarzyna Skrzynecka | fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka | fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka, Filip Lato - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018

Katarzyna Skrzynecka, Filip Lato - Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2018

Komentarze

 • Gośćdede pisze:

  No i szkoda że nie chce odejść mogłaby sobie wreszcie odpocząć bo strasznie się wymadrza i jest irytująca nie lubię jej

  • Gość pisze:

   Powinien odejść Wiśniewski bo z na niego bardzo marny wokalista i kompletnie nie ma głosu. Nie ma prawa oceniać innych

  • Gość pisze:

   Ja uważam wręcz przeciwnie. Powinna zostać bo jest profesjonalna i bardzo serdeczną. Bardzo ją lubię i cenię.

  • Gośćkkkkkk pisze:

   To, że ty jej nie lubisz to wcale nie oznacza, że ma odejść. Jest jeszcze parę milionów innych mieszkańców Polski.

  • Wanda pisze:

   Brawo dosyć już czas mija i godnie powinna odejść.Mamy młode piękności dać im szansę czy p.Katarzyna to NIE ZASTĄPIONA ! ! !

 • Gość pisze:

  Nie rezygnować Pani Skrzyn coś i pani Walewska to wizytówki TTBZ……I JUZ !!!

 • baha pisze:

  potrzebna stylistka

 • Gość Ważka pisze:

  Nie tylko Skrzynecka, tam jest więcej jurorów, którzy wygadują niesamowite głupoty dlatego nie oglądam tego cyrku. A pani Katarzyna powinna zmienić makijaż bo odstrasza i trochę się odchudzić bo dołączy do Rodowicz.

  • Gość pisze:

   Chamski komentarz,siedzącej na internecie dziuni gimbazy

  • Mar pisze:

   Nie oglądam,a wiem.To taka normalna głupota latająca.

  • Gość pisze:

   Ważki wyglądają bardzo nieciekawie. Takie ni to ni owo. Więc niech sobie latają gdzie chcą, byle nie pokazywały się oczom ludzi dobrych i pięknych choćby wewnętrznie.

  • Gośćbeata pisze:

   To jej sprawa czy ma się odchudzić czy nie .niech każdy patrzy na siebie jak wygląda.odezwala się idealna

 • Gość Wiktoria pisze:

  Pani Kasiu do emisji programu Twoja twarz brzmi znajomo jeszcze dużo czasu i zdąży pani odpocząć.Bez pani to już nie będzie ten program.Pani i p.Walewska to prawdziwi jurorzy
  .Pozostałych należałoby zmienić.

 • Gość Kasia pisze:

  Nie chcemy słyszeć o odejściu p.Skrzyneckiej z programu Twoja twarz brzmi znajomo.Panie Skrzynecka i Walewska to są dwie jurorki które potrzebne są dopóki będzie ten program.Pozostali powinni być zmienieni. Program nie będzie miał oglądalności jeśli panie zniknęłyby.

  • Tomasz pisze:

   Pani Katarzyno proszę nie wypowiadać się za wszystkich. Moim zdaniem to Walewska jest twarzą TTBZ ponieważ nie słodzi każdemu uczestnikowi i potrafi powiedzieć co jest do poprawy wokalnie a Pani Katarzyna zachwycona jest każdy uczestnikiem co kłóci się z zasadą oceniana też na niższe oceny. Dlatego uważam że dobrze programowi zrobi odświeżenie jury jeżeli nic się nie zmieni w tej kwestii to program nadal będzie tracił widownie a szkoda bo sam program chętnie oglądam.

  • Gość pisze:

   Popieram w pełni

  • Gość pisze:

   Popieram w pełni. Bez tych pań program byłby bez sensu

 • Gość pisze:

  Taka utalentowana to w czym problem ? Czekają na nią inne propozycje😊

 • Gość pisze:

  Kto by rezygnował z takiej stałej kasy…!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×