„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i poważne zmiany w składzie jury? Ta decyzja złamałaby serca widzów. Do akcji wkroczyła Nina Terentiew

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - finał, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16 - finał, Katarzyna Skrzynecka, Krzysztof Cugowski, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma już za sobą 16. edycji. Ostatnią z nich wygrał Danzel. Teraz wyszło na jaw, kto z jury chciał opuścić show. Nina Terentiew musiała przekonać gwiazdę do zmiany zdania.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, który podbił serca widzów. Talent show dla gwiazd doczekało się już 16 edycji i od lat gromadzi tłumy przed odbiornikami. W każdym kolejnym odcinku uczestnicy wcielają się w wylosowane przez siebie największe gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej. Ich zadaniem jest jak najlepsze odwzorowanie oryginału. Nie tylko muszą śpiewać głosem artysty, którego utwór wykonują, ale też przejść charakteryzację, która jak najbardziej upodobni ich do wykonawcy.

Na ekranie wielokrotnie widzieliśmy już niesamowite wręcz przemiany, a niektórych gwiazd nie można było odróżnić od oryginału. W pierwszej edycji wystąpiła między innymi Katarzyna Skrzynecka, która zwyciężyła tę odsłonę programu. Od kolejnej zasiada za jurorskim stołem. Czy gwiazda zdecyduje się po latach zrezygnować z pracy w show?

Katarzyna Skrzynecka odejdzie z TTBZ?

Katarzyna Skrzynecka nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Od ponad dwóch dekad świetnie sobie radzi w show-biznesie i ma grafik wypełniony po brzegi. Regularnie pojawia się na małym i dużym ekranie, a także deskach teatru. Podczas występów na żywo czuje się dosłownie jak ryba w wodzie. W jury programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo zasiada od siedmiu lat. Jak zdradził informator Super Expressu gwiazda była już zmęczona pracą i myślała o tym, aby odejść.

Jest już trochę zmęczona. Uwielbia ten program i pracę w jury, ale myślała nad rezygnacją, żeby trochę zwolnić obroty i poświęcić czas rodzinie. Zaczęła to rozważać po tym, jak nagranie pierwszego odcinka show zostało przesunięte o tydzień i przez to przerwać urlop We Włoszech, przylecieć do Polski na dwa dni nagrań, a potem znów wrócić do Włoch, żeby dołączyć do rodziny – czytamy na se.pl.

Do akcji musiała wkroczyć sama Nina Terentiew. Dyrektor programowej Polsatu udało się przekonać gwiazdę do tego, aby pozostała w show.

Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy zostanie w jury, ale wkroczyła Nina Terentiew, która namówiła ją, żeby nie odchodziła – zdradza infromator tabloidu.

Dla widzów i fanów show na pewno jest to znakomita wiadomość, ponieważ chyba nikt nie wyobraża już sobie, że Kasi mogłoby zabraknąć w programie.


Katarzyna Skrzynecka | fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka | fot. Instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Janusz Chabior

Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Komentarze

 • Gość Maria pisze:

  Nie .oge patrzeć jak się zachowuje Cugowski
  Rozłoży do na tym fotelu jak by był w burdelu
  I ta pijacka gęba
  Zarośnięta niechluj

 • Gość pisze:

  Bardzo proszę żeby Wiśniewski skończył tam pracę wtedy moja liczna familia wróci do ogladania

 • Gość Miśka pisze:

  Napewno program „Twoja twarz brzmi znajomo”dużo straci z odejściem p.Kasi Skrzyneckiej.Telewizja Polsat jest bogata to nawet dużą podwyżkę powinna otrzymać za tyle lat pracy w tym programie ,oraz jest bardzo szanowanym jurorem.Program bez niej straci i dużo ludzi przestanie oglądać.Dwie jurorki zdają egzamin,reszta do wymiany.

  • Tomasz pisze:

   Miśka poczytaj trochę komentarzy oglądający program, Pani Katarzyna już od kilku edycji jest oceniania przez fanów programu jako jurorkę która każdemu słodzi, a jak wiadomo później musi też jednego z uczestników ocenić na jeden. Wiec jej słowa są oceniane po prostu jako nie szczere.

 • Gość pisze:

  Bardzo ładnie proszę, by nie były w jury osoby typu Wiśnia, Gromi i.t.p.

  • Gość pisze:

   Niech zostanie wisniewski

  • Gość pisze:

   A niedawno Skrzynecka tak płakała że na chleb nie ma a okazuje się że ma pracę i żyje jak pączek w maśle

 • Tomasz pisze:

  Dlaczego niby sobie fani programu nie wyobrażają bez niej programu? – Ja sobie wyobrażam, uważam, że czas odświeżyć skład jurorski, zwłaszcza że Pani Katarzyna stała się osobą, którą słodzi wszystkim przed ocenami, a oceny są już drastycznie inne od jej słów, wiec Pani Katarzyno proszę się już nie męczyć i oddać ocenianie innym.

 • Gość pisze:

  Szkoda, bo to aktorka a nie piosenkarka. To tak, jakby w jury zasiadł Gąs.

 • Gość pisze:

  I bardzo dobrze

 • Gość baba pisze:

  a szkoda ze nie odejdzie i nie zabierze ze sobą Cugowskiego – przez nich ograniczam oglądanie programu , ich komentarze jak i zachowanie są żałosne

  • Gość pisze:

   Tak jak i twój komentarz, nie ograniczaj tylko poprostu nie oglądaj programu i tyle. Ps.całego świata nie musisz o tym informować nikogo to nie obchodzi.

  • Gość pisze:

   Też tak mam, on się tam po prostu nie nadaje no bo jak wytłumaczyć komentarze typu „poco Ania Jurksztowicz/Viki ma zmieniac głos jak operuje dobrze własnym”, gdzie logika tego programu wtf

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×