Katarzyna Bosacka wraca do telewizji! Dostała swój program w wiosennej ramówce

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka nie próżnuje. Na swoim profilu na Instagramie zapowiedziała kolejny odcinek EkoBosackiej na Youtubie, ale także zachwyciła fanów zapowiedzią, że wraca do telewizji. Kiedy i do jakiej?

Katarzyna Bosacka przez lata była związana z telewizją TVN. Niestety w czerwcu 2019 roku stacja rozwiązała współpracę z gwiazdą w trybie natychmiastowych. Wszystko przez to, że dziennikarka została ambasadorką jednej z marek produkującej ekologiczne kosmetyki, chociaż nie miała do tego wymaganej zgody nadawcy.

Katarzyna Bosacka – kiedy i do jakiej telewizji wraca?

Katarzyna Bosacka kojarzy się głównie z publikacjami na temat zdrowia, urody, nauki i wychowywania dzieci. Swoją medialną popularność zawdzięcza produkcjom TVN-u, wśród których warto wymienić programy takie jak m.in. Wiem, co jem i wiem, co kupuję, a także Co nas truje i Gwiazdy od kuchni. 

Przez lata Bosacka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd kobiecej stacji, a jej nazwisko zaczęło przyciągać reklamodawców, w tym markę ekologicznych kosmetyków, których niedawno została ambasadorką. Spowodowało to, że straciła pracę w stacji. Okazuje się, że dziennikarka nie miała wymaganej w umowie zgody nadawcy:

Z oświadczeniu opublikowanym przez nadawcę czytamy, że przyczyną uzasadniającą decyzję o wypowiedzeniu ze skutkiem natychmiastowym umowy zawartej z Katarzyną Bosacką jest wykorzystanie przez dziennikarkę swojego wizerunku na rzecz innej firmy. Jej umowa ze spółką TVN tego zakazywała – informowały wiosną Wirtualne media.

Gwiazda oczywiście odniosła się do decyzji TVN-u:

W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy. Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki. Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny. Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!

Gwiazda oczywiście natychmiast otrzymała kilka propozycji współpracy. Wybrała jednak stworzenie własnego kanału na Youtube – EkoBosacka. W kolejnych odcinkach programu  Bosacka opowiada o prostym, ekologicznym życiu, a także zdrowej żywności. Premierowe odcinki trafiły do sieci 20 sierpnia. Od tamtej pory dziennikarka prężnie działa z kanałem. W każdy wtorek o godzinie 21.00 publikuje premierowe odcinki.

Jednak w najnowszym poście na swoim Instagramie zdradziła, że wiosną znowu pojawi się w telewizji.

Trochę wiosny zimą… wróć … prawie… zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania! A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej? #wiemcojem#wiemcokupuje#Ekobosacka

Do jakiej telewizji wraca Kasia? Z opisu, a raczej hasztagów, w których padają nazwy jej flagowych programów, wynika, że będzie to ponownie TVN, chociaż internauci sugerują też inne stacje. Zapowiedzią zachwyceni są fani dziennikarki.

  • No nareszcie ktoś zmądrzał. Żeby wywalić Bosacką z telewizji, trzeba mieć nierówno wiadomo gdzie. Mój wujek by powiedział, że to największy błąd od czasów II wojny światowej. A tak naprawdę, NARESZCIE!!!! ktoś się pamiętał.. Cudnie!!!!
  • Dobre wiadomości.
  • Nie mogę się doczekać! – piszą.

Z niecierpliwością czekamy na nowe projekty.


Katarzyna Bosacka oznajmiła, że wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka oznajmiła, że wraca do telewizji

Katarzyna Bosacka - korzysta z Bistrobox

Katarzyna Bosacka - korzysta z Bistrobox

Katarzyna Bosacka z rudymi włosami

Katarzyna Bosacka z rudymi włosami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×