Kasia Sokołowska pokazała nowe zdjęcie synka, a fani wpadli w euforię. Ivo swoją czuprynką zachwycił internautów. „Jaka grzywa!”

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska

Kasia Sokołowska rzadko chwali się w sieci zdjęciami swojego synka, a każda kolejna fotografia sprawie wielką radość fanom. Tym razem Ivo zachwycił długą grzywką. Jaki z niego cukiereczek. 

Kasia Sokołowska zyskała popularność dzięki programowi Top Model. Niemal od samego początku wciela się tam w jedną z jurorek. Przed opinią reżyserki pokazów mody uczestnicy talent show drżą najbardziej. Doskonale zna się ona na swoim fachu i nie szczędzi krytycznych uwag. Nie raz pokazała, że ma wobec aspirujących modelek i modeli ma spore wymagania. Zawsze stawia na szczerość i zdecydowanie za to pokochali ją także widzowie.

Kasia w tym roku spełniła swoje największe prywatne marzenie. Po latach prób udało jej się zajść w ciążę. Razem z partnerem parterem Kozieją doczekali się pierwszego dziecka. 5 miesięcy temu na świecie pojawił się ich synek Ivo Lew. 48-latka doskonale zdawała sobie sprawę ze swojego wieku, ale wyjawiła, że czekała na to od lat i jest doskonale przygotowana do nowej życiowej roli.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Kasia Sokołowska pokazała nowe zdjęcie synka z partnerem

Kasia Sokołowska po narodzinach synka długo trzymała fanów w niepewności. Gwiazda Top Model przez kilka miesięcy nie pokazywała twarzy chłopca. Dopiero gdy Iwo skończył 4 miesiące internauci mogli zobaczyć, że wyrósł na słodkiego bobasa. Z okazji mikołajek jego mama postanowiła zrobić kolejną niespodziankę swoim obserwatorom i pochwaliła się nowym kadrem z Ivo w roli głównej.

Wszystkim Dzieciom życzymy Miłości, Bliskości, Uśmiechu i Pokoju. Niech Mikołaj zapuka do każdych drzwi – napisała Kasia pod zdjęciem.

Na fotografii możemy zobaczyć nowe Ivo pozującego razem ze swoim tatą. Chłopiec ma uroczą czarną czuprynkę, czym zachwycali się fani gwiazdy.

  • Jaka grzywa!
  • Jaki ciorny.
  • Ależ on śliczny.
  • Jaki piekny synek… i ta grzywka.
  • Cała mamusia.

Trzeba przyznać, że Ivo to uroczy przystojniak.


Ivo - syn Katarzyny Sokołowskiej

Ivo - syn Katarzyny Sokołowskiej

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×