Kasia Sokołowska PIERWSZY RAZ pokazała twarz synka. Chłopiec skończył 4 miesiące, a fani nie wychodzą z zachwytu. „Mały cudniś”

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska w tym roku doczekała się pierwszego dziecka. Jej synek Ivo skończył 4 miesiące, a z tej okazji postanowiła pokazać jego twarz. Internauci są zachwyceni małym Ivo. 

Kasia Sokołowska zyskała popularność dzięki programowi Top Model. Niemal od samego początku wciela się tam w jedną z jurorek, a to właśnie przed opinią reżyserki pokazów mody uczestnicy talent show drżą najbardziej. Nie raz pokazała, że ma wobec nich spore wymagania. Zawsze stawia na szczerość i zdecydowanie za to pokochali ją także widzowie.

W przypadku Kasi kariera poszła w parze z udanym życiem prywatnym. Cztery miesiące temu razem ze swoim wieloletnim partnerem Arturem Kozieją doczekali się pierwszego dziecka. Od samego początku nieco kontrowersji wzbudzał jej wiek. O ciąży poinformowała bowiem, mając 48 lat. Wiadomo jednak, że od dawna starała się o to, żeby zostać mamą, a synek jest cudem i spełnieniem jej marzeń.

O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka. Jak wygląda Ivo Lew?

Kasia Sokołowska po ciąży błyskawicznie doszła do formy. Gwiazda w oczekiwaniu na poród pracowała na planie kolejnej edycji Top Model, a zaledwie trzy tygodnie po tym, jak jej synek przyszedł na świat, pojawiła się na konferencji prasowej programu. Zachwyciła wówczas formą i figurą. Widać zdecydowanie, że macierzyństwo jej służy.

Dzisiaj malutki Ivo Lew kończy 4 miesiące. Z tej okazji dumna mama po raz pierwszy pokazała jego twarz w social mediach. Fani długo czekali na ten moment, ale zdecydowanie było warto, bo chłopiec jest prawdziwym cukiereczkiem. Temu pięknemu momentowi towarzyszył też ważny wpis. Kasia wspomniała o prawie przyszłych rodziców do zapłodnienia in vitro.

Nasz Synek kończy dzisiaj 4 miesiące. Jestem ze wszystkimi kobietami i mężczyznami matkami i ojcami, którzy domagają się swoich praw.
In vitro daje szansę i nadzieję.
Internauci nie przeszli obojętnie nie tylko wobec słów Kasi, ale też jej synka. Komplementów nie brakuje.
  • Ale cudowny urwisek.
  • Wspaniały chłopiec.
  • Cudny chłopczyk.
  • Już taki duży. Śliczny.
  • Mały cudniś.

Trudno się dziwić zachwytom internautów. Mały Ivo jest naprawdę uroczy.


Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska pokazała twarz synka

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Kasia Sokołowska z synkiem na spacerze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×