Szukaj

Julia Wieniawa i Baron nagrali mocne oświadczenie! Tabloid zadał im cios poniżej pasa! [WIDEO]

Julia Wieniawa i Baron nagrali oświadczenie wideo w sprawie ostatnich doniesień Faktu. Para zdementowała plotki na temat konfliktu z Patricią Kazadi, która rzekomo chciała wyrwać przystojnego muzyka z ramion 20-letniej gwiazdy.
Julia Wieniawa nagrała oświadczenie wideo

Julia Wieniawa nagrała oświadczenie wideo

Patricia Kazadi została odtrącona przez Barona, bo ten wybrał Julię Wieniawę? Sensacyjne doniesienia tabloidu postawiły na nogi nie tylko fanów artystów, ale też samych zainteresowanych. Gwiazdy, które dotychczas rzadko komentowały wszelkie medialne spekulacje na temat swojego związku, tym razem przerwały milczenie.

Julia Wieniawa na swoim Instastory udostępniła nagrane na wideo oświadczenie, w którym razem z Baron zdementowała zaskakujące informacje opublikowane na łamach Faktu. Tabloid, powołując się na rzekomą koleżankę Kazadi, poinformował czytelników, że „Patricia chce odbić Wieniawie ukochanego”. Osoba z otoczenia gwiazdy miała przekazać dziennikarzom tabloidu następującą wiadomość:

Pati nigdy nie ukrywała w towarzystwie, że Baron bardzo się jej podoba. Ucieszyła się więc, gdy kilka miesięcy temu zgodził się produkować jej najnowszą płytę. Liczyła, że dzięki długim godzinom spędzonym razem w studiu ich relacja zmieni się z przyjacielskiej na bardziej romantyczną – wyjaśnia znajoma Kazadi, dodając: Ponoć teraz na sesjach nagraniowych atmosfera jest nieprzyjemna. Pati nie potrafi poradzić sobie ze świadomością, że Baron związał się z Wieniawą.

Julia, Baron i Patricia nie ukrywają swojego oburzenia. Jako pierwsza głos zabrała Kazadi. Finalistka Dance Dance Dance na Instagramie opublikowała zdjęcie z wymowną miną, które podpisała:

Ja czyhająca na Barona.

Patricia Kazadi śmieje się z plotek o romansie z Baronem

Patricia Kazadi śmieje się z plotek o romansie z Baronem

Baron i Julia Wieniawa o konflikcie z Patricią Kazadi

Teraz głos w sprawie zabrali Wieniawa i jej ukochany, którzy nie schodzą z pierwszych stron gazet. Wyraźnie zażenowani całą sytuację zaprzeczyli ostatnim doniesieniom tej wątpliwej renomy prasy i ogłosili, że to „wyssane z palca spekulacje”. Swoją odezwę do internautów zaczęli w następujący sposób:

Cześć wszystkim, chcielibyśmy się wraz z Arkiem odnieść do artykułu na temat myśli Patricii Kazadi, który jest naprawdę krzywdzący i chyba napisany po to, aby nas poróżnić… – zaczęła Julia, której przerwał Baron: – Co się na pewno nie uda, ponieważ i zawodowo i prywatnie szanujemy się bardzo i wspieramy, i dziękuję bardzo Pati za twoje ciepłe i szczere słowa wrzucone na Instastory.

20-letnia aktorka zaapelowała do mediów z prośbą o nieprzedrukowywanie kłamliwych informacji:

Jesteśmy spełnieni oboje fantazją autora, który napisał ten artykuł i mamy nadzieję, że inna prasa będzie na tyle rozsądna, że nie przedrukuje tego dalej, ponieważ jest to totalnie wyssane z palca. (…) Chciałabym poprosić media o nie pisanie tego artykułów kolejnych na mój temat i wycierania się naszymi twarzami, tylko dlatego, ze nasze mordki się klikają, bo to jest niefajne. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia.

Z kolei Alek przekazał wiadomość dla swoich fanów:

A wy drodzy zainteresowani i entuzjaści nie wierzcie w takie głosy i farmazony. Wszystkim będzie milej i przyjemniej.

Wszystko jest więc jasne. Konfliktu pomiędzy Julią, Baron a Patricią Kazadi nie ma.

Zobacz: Julia Wieniawa współczuje nowej partnerce Antka Królikowskiego! Ona naprawdę to powiedziała! [WIDEO]

Zobacz: Baron zabiera się za karierę Julii Wieniawy! Na wspólnym projekcie mogą zbić kokosy!

Zobacz: Antek Królikowski pierwszy raz o nowej dziewczynie! W życiu by tego nie powiedział będąc z Julią Wieniawą!


Fakt o konflikcie Julii Wieniawy, Barona i Patricii Kazadi

Fakt o konflikcie Julii Wieniawy, Barona i Patricii Kazadi

Patricia Kazadi śmieje się z plotek o romansie z Baronem

Patricia Kazadi śmieje się z plotek o romansie z Baronem

Julia Wieniawa i Baron nagrali oświadczenie wideo

Julia Wieniawa i Baron nagrali oświadczenie wideo

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×