Joanna Przetakiewicz mieszka w willi ociekającej luksusem. A jak wygląda jej rodzinny dom? Do sieci trafiły zdjęcia wnętrz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbogatszych Polek i kocha otaczać się luksusem. Przykładem tego jest jej willa. Wnętrza robią wrażenie. A jak wygląda jej dom rodzinny?

Joanna Przetakiewicz zdecydowanie może mówić o sobie jak o kobiecie sukcesu. Od wielu lat prowadzi firmę odzieżową, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek. Marka La Mania ma już ugruntowaną pozycję na rynku i z każdym rokiem poszerza grono odbiorców. Jest ona jedną z najbardziej zaradnych bizneswoman w rodzimym show-biznesie, która cały czas rozwija swoją działalność. Jest też aktywistką, wspierającą inne kobiety, udowadniając im, że są w stanie pokonać wiele przeciwności losu.

Sama bardzo mocno związana jest ze swoją rodziną, a w czasie świąt relacjonuje w sieci, jak spędzają razem czas. Obecnie jest żoną Rinke Rooyensa. Co ciekawe, to ona mu się oświadczyła. Opowiedziała o tym w rozmowie z dziennikarzem Pudelka.

Rinke był bardzo chory, leżał w szpitalu i miał chemioterapię, radioterapię i zachorował na zapalenie płuc. W związku z tym to był taki moment, że wszyscy z nim byliśmy. On był w ogóle bez kontaktu. […]Wtedy wiedziałam, że jest potrzebna jakaś nadludzka, metafizyczna siła, która go z tego podniesie. I ja wtedy bardzo długo myślałam o tym, co mu powiedzieć i jak go pobudzić. I słuchaj, przyszłam do niego wieczorem, bo wyszłam i konsultowałam się ze wszystkimi, z kim tylko mogłam. Wróciłam do szpitala bardzo późno wieczorem, usiadłam u niego na łóżku i powiedziałam mu: „Słuchaj, ty musisz wyzdrowieć, bo ja cię potrzebuję na drugą połowę życia i chcę wyjść za ciebie za mąż” – wyznała.

Sformalizowali związek przed dwoma laty. Joanna ma trzech synów z pierwszym mężem: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Rinke z kolei ma syna Rocha, dziś 24-latka, będącego owocem związku z wokalistką Kayah.

Joanna Przetakiewicz pokazała także fotografię w towarzystwie swojej mamy Marii Jaroszek. Odwiedziła ją w drugi dzień świąt. My podpatrujemy, jak wygląda dom rodzinny właścicielki La Manii.

Tak wygląda rodzinny dom Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz wiele razy pokazywała, jak wyglądają wnętrza jej posiadłości w Konstancinie Jeziornej czy Londynie. Na zdjęciach można zauważyć ogromne wyczucie estetyki, a willa ocieka luksusem.

Jak wygląda jej dom rodzinny? W drugi dzień świąt Joanna odwiedziła swoją mamę, a dzięki temu możemy zajrzeć do wnętrz. Panie pozują razem z psiakami. Obie uśmiechnięte cieszą się wspólnymi chwilami.

Mieszkanie Marii Jaroszek jest bardzo przytulne i urządzone w tradycyjnym stylu. W oczy rzucają się obrazy w masywnych złotych ramach. W salonie są wygodne meble, a pokój doświetla lampa stolikowa. Na podłodze widzimy wzorzysty dywan. Dodatki utrzymane są w stonowanej kolorystyce, nawiązującej do stylu całego wnętrza.

Zdjęcia w galerii.


Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Joanna Przetakiewicz w mieszkaniu mamy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×