Szukaj

Jerzy Owsiak wraca na stanowisko prezesa Fundacji WOŚP! Poinformował o tym w oświadczeniu skierowanym do zmarłego Pawła Adamowicza! [WIDEO]

Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiak

Jurek Owsiak wraca do WOŚP!

Jerzy Owsiak opublikował film, w którym poinformował, że wraca na stanowisko prezesa WOŚP. Swój komunikat Owsiak skierował do nieżyjącego Pawła Adamowicza.

Tragiczna śmierć Pawła Adamowicza miała miejsce podczas 27 finału WOŚP. Wówczas to prezydent Gdańska na scenie świętował wraz z zgromadzonym tłumem symboliczne światełko do nieba. W tym czasie na scenę wtargnął zabójca, który z premedytacją ranił śmiertelnie prezydenta. Wydarzenie to zdruzgotało prezesa WOŚP – Jerzego Owsiaka, który na konferencji prasowej poinformował o swojej rezygnacji ze stanowiska prezesa WOŚP.

Po tym szokującym komunikacie cała Polska próbowała nakłonić Jurka Owsiaka do zmiany swojego stanowiska. Dyrygent największej polskiej orkiestry długo milczał w temacie. Jurek Owsiak wraz z małżonką pojawił się na pogrzebie Pawła Adamowicza w Gdańsku. Ze łzami w oczach pożegnał tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, zostawiając przy urnie z jego prochami symboliczne czerwone serduszko WOŚP.

Po mszy świętej Jurek Owsiak opublikował na Facebooku film, w którym zapowiedział, że wraca do bycia prezesem Fundacji WOŚP. W oświadczeniu skierowanym do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Owsiak wyraźnie zapowiedział, że jednak będzie grał z Orkiestrą, jako prezes Fundacji:

Jedno serce zgasło, ale z drugiej strony miliony serc się otworzyły – powiedział Owsiak.

Jurek Owsiak w swojej wypowiedzi nawiązał do tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Powiem ci, Paweł, krótko: bierzemy się za robotę, wracam do roboty, bierzemy się jeszcze cztery razy mocniej, dziesięć razy mocniej, tak, będę grał z Orkiestrą, tak, będę prezesem Fundacji – powiedział Jurek Owsiak.

To jest wspaniała wiadomość!

Cały apel Jurka Owsiaka jest w poniższym filmiku.

„Ciebie, Tatusiu, kocham bardzo mocno”. Żona Pawła Adamowicza wygłosiła mocne przemówienie, ale to słowa córki złamią wam serca

Poruszająca przemowa żony i córki na pogrzebie Pawła Adamowicza. Ich słowa rozrywają serce [WIDEO]

Pogrzeb prezydenta Pawła Adamowicza. Żegnają go osobistości ze świata polityki i mediów

Jest odpowiedź Jurka Owsiaka na dramatyczny apel żony zmarłego Pawła Adamowicza! WOŚP wydała oświadczenie!


Jerzy Owsiak - pogrzeb Pawła Adamowicza

Jerzy Owsiak - pogrzeb Pawła Adamowicza

Jerzy Owsiak ogłosił rezygnację z funkcji prezesa WOŚP

Jerzy Owsiak ogłosił rezygnację z funkcji prezesa WOŚP

WOŚP rezygnacja Jerzy Owsiak

WOŚP rezygnacja Jerzy Owsiak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×