Jennifer Lopez pokazała serię niepublikowanych zdjęć ze ślubu z Affleckiem. Bajka to mało powiedziane. Sceneria jak ze snu

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez podsumowała 2022 rok i zrobiła fanom niespodziankę. Gwiazda pokazała serię niepublikowanych wcześniej zdjęć ze ślubu z Benem Affleckiem. Ale gratka!

Jennifer Lopez i Ben Affleck dwie dekady temu byli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Wokalistka i aktor pokazywali się razem na salonach, a fani niecierpliwie odliczali dni do ślubu aktora i wokalistki. Wielkim zaskoczeniem było, gdy tuż przed ceremonią podjęli decyzję o odwołaniu ślubu i wesela. Kilka miesięcy później nie byli już parą, a każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Ich rozstanie wprawiło fanów w osłupienie, ale to, co stało się po dwudziestu latach sprawiło, że mówił o nich cały świat.

W 2021 roku Jennifer szykowała się do ślubu z Alexem Rodriguezem. Gdyby ich planów nie przerwała pandemia byliby już małżeństwem. Doszło jednak do rozstania, a krótko po nim u boku gwiazdy po raz kolejny pojawił się hollywoodzki amant. Przez kilka tygodni zakochani zwlekali z ujawnieniem swojej miłości. Tym razem jednak nie czekali z formalizacją związku.

Jennifer Lopez i Ben Affleck pokazali niepublikowane ślubne zdjęcia

J.Lo i Ben ślub wzięli dwukrotnie. Najpierw zaskoczyli ceremonią w Las Vegas. Była to skromna uroczystość, w czasie której towarzyszyła im tylko najbliższa rodzina. W tym dzieci piosenkarki.

Kolejna ceremonie wyglądała już zupełnie inaczej. Pobrali się w wartej 9 milionów dolarów posiadłości Bena leżącej w stanie Georgia, gdzie zorganizowali imprezę z rozmachem. Na weselu pojawili się oczywiście paparazzi, którzy uwiecznili wszystko na zdjęciach.

Z czasem sami zainteresowani zaczęli dzielić się pierwszymi kadrami ze ślubu i wesela. Najpierw pokazali w magazynie People, jak przystrojona była sala weselna. Wszystko wyglądało jak w bajce.

Piosenkarka postanowiła zrobić podsumowanie 2022 roku i z tej okazji fani doczekali się sporej niespodzianki z jej strony. Piosenkarka opublikowała sporo nieznanych dotąd zdjęć z jej ślubu z Affleckiem.

Autorem fotografii jest John Russo, czyli znany fotograf gwiazd. Widać  na tych kadrach, że państwo młodzi nie szczędzili funduszy na to, aby ich dzień był wyjątkowy. Wszystko, czym podzieliła się J. Lo z fanami, zobaczycie w naszej galerii.


Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub

Jennifer Lopez i Ben Affleck - drugi ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×