Szukaj

J.Lo pokazała się prawie łysa! Gwiazda bez bujnej fryzury wygląda bardzo ostro

Jennifer Lopez jest łysa? Nowe zdjęcie

Jennifer Lopez jest łysa? Nowe zdjęcie

Jennifer Lopez udostępniła na swoim Instagramie fotografię, którą wprawiła w osłupienie wszystkich swoich obserwujących. Czy ona jest łysa???

Jennifer Lopez to mistrzyni show. Jak ona wychodzi na scenę, to nie ma tam przypadku. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Od paznokci u stóp, po fryzurę. Włosy to bardzo ważny element jej stylizacji. Z reguły są idealnie wystylizowane, choć zdarzają jej się wpadki. Czyżby gwiazda tak się rozzłościła nieudanym uczesaniem, że ogoliła głowę? Fani zamarli.

Jennifer Lopez – czy jest łysa?

Jennifer Lopez jest ciągle aktywna w sieci. Po serii zdjęć z Super Bowl i imprez filmowych, na jej Instagramie pojawiło się takie, które wprawiło jej fanów w osłupienie. Czy JLo zgoliła włosy?

Długie proste, kręcone, krótkie, bob…blond, ciemne, pasemka. Czegoż to ona już nie miała na głowie? Do tego wszelkiego rodzaju upięcia na wielkie gale. Czyżby Jennifer zmęczyła się swoimi włosami i się ich po prostu pozbyła?

Na szczęście nie, ale fani zamarli. Na najnowszym zdjęciu, ma tak gładko zaczesane włosy, że pierwsze wrażenie jest szokujące – JLO jest łysa!

Nawet zmysłowa stylizacja, w której pozuje – panterkowa, krótka ramoneska, wysoko zabudowane figi i buty na obcasie w ten sam wzór, nie odciągnęły uwagi od fryzury.

Jej obserwujący przeżyli niemały szok. Jennifer Lopez skutecznie potrafi podnieść adrenalinę, ale tym razem zrobiła to inaczej niż zawsze.

  • OMG – gdzie są twoje włosy?
  • Ufff…już widzę, a myślałem, że jesteś łysa.
  • Ale numer, wygląda, jakbyś nie miała włosów – piszą zszokowani.

Trzeba przyznać, że można się pomylić. Ach ta JLo, przy niej emocji nigdy nie braknie.

Zobacz także: Meghan Markle i książę Harry przyłapani na tajnym spotkaniu z J.Lo. Co oni kombinują? Są pierwsze przecieki


Jennifer Lopez - czy jest łysa?

Jennifer Lopez - czy jest łysa?

Jennifer Lopez jest łysa?

Jennifer Lopez jest łysa?

Jennifer Lopez - makijaż na pokazie mody. Czy był korzystny?

Jennifer Lopez - makijaż na pokazie mody. Czy był korzystny?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×