Szukaj

Jarosław Kaczyński pojawi się w „Pytaniu na śniadanie”! Znamy temat rozmowy! TVP szykuje petardę!

Jarosław Kaczyński pierwszy raz w swoim życiu pojawi się w Pytaniu na śniadanie. Ta historyczna chwila nastąpi już w poniedziałek, 13 maja. Prezes partii rządzącej podzieli się swoimi wielkimi doświadczeniami w temacie rodziny.
Jarosław Kaczyński, Pytanie na śniadanie

Jarosław Kaczyński, Pytanie na śniadanie

Takiej sensacji w TVP jeszcze nie było! Okazuje się, że prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, zapragnął poczuć się jak celebryta. Już poniedziałek, 13 maja, pojawi się w Pytaniu na śniadanie.

Informacje o udziale Kaczyńskiego w śniadaniówce TVP2 od kilku godzin pojawiają się w krótkich zajawkach emitowanych w telewizyjnej Jedyne. Wyświetlono je m.in. tuż po Wiadomościach oraz serialu Stulecie Winnych. Nigdy wcześniej poranny program Dwójki nie miał aż tak szerokiej promocji w bliźniaczych kanałach. Ciekawostką jest fakt, że informacji o wizycie Jarosława Kaczyńskiego w Pytaniu na śniadanie nie znajdziemy na oficjalnych stronach TVP, co z pewnością pomogło w uniknięciu ewentualnego hejtu jaki mógł wylać się w komentarzach.

Biuro prasowe Telewizji Polskiej w rozmowie z Pudelkiem, potwierdziło wizytę Kaczyńskiego w porannym show, jednak pod znakiem zapytania stoi godzina, o której prezes PiS-u zasiądzie na kanapie. Prawdopodobnie wuj Marty Kaczyńskiej wystąpi na deser, tak jak dotychczas miało to miejsce w przypadku wizyt największych gwiazd.

69-letni kawaler, właściciel słodkiego kotka, w Pytaniu na śniadanie podzieli się swoją niezrównaną wiedzą o życiu, rodzinie, dzieciach oraz swoich ciekawych prywatnych pasjach. Z pewnością prezes TVP, Jacek Kurski, dokładnie i starannie zadbał o każdy szczegół wizyty wodza partii rządzącej na ulicy Jana Pawła Woronicza 17. Możemy być raczej spokojni o komfort Jarosława Kaczyńskiego.

Będziecie oglądać?

Zobacz: Gdzie pracuje Marta Kaczyńska? Mogła być cenionym adwokatem, ale wybrała inny zawód

Zobacz: Marta Kaczyńska padła ofiarą agresji ze strony koleżanek z pracy. Zachowały się paskudnie

Zobacz: Kiedy syn Marty Kaczyńskiej tak wyrósł?! Najnowsze zdjęcia Aleksandra w objęciach seksownej mamy trafiły do sieci!


Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jarosław Kaczyński i Jolanta Szczypińska dogadywali się bez słów

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Jolanta Szczypińska nazywana była najbliższą kobietą Jarosława Kaczyńskiego

Co łączyło Jolantę Szczypińską z Jarosławem Kaczyńskim?

Co łączyło Jolantę Szczypińską z Jarosławem Kaczyńskim?

×