Jarosław Bieniuk delektuje się winem przy świątecznym stole. Dekoracja i sama choinka robią wrażenie. Pięknie

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

W domu Jarosława Bieniuka rozpoczęły się już przygotowania do świąt. Były partner Anny Przybylskiej pokazał choinę i świąteczne dekoracje. Jak wygląda teraz jego dom?

Jarosław Bieniuk w przeszłości był w związku z Anną Przybylską. Stanowili jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. W przeciwieństwie do innych przedstawicieli celebryckiego świata połączyło ich prawdziwe uczucie, jednak mimo to nie zdecydowali się na małżeństwo. Wspólnie wychowywali troje dzieci: córkę Oliwię i dwóch synów: SzymonaJana. Niestety ich szczęście nie trwało długo. Aktorka dowiedziała się, że cierpi na nowotwór trzustki. Stoczyła walkę o zdrowie, jednak mimo starań odeszła w 2014 roku.

Bieniuk od lat robi co w swojej mocy, by zapewnić swoim pociechom jak najlepsze warunki do życia. Ma za sobą nieudany związek z Martyną Gliwińską, z którą doczekał się syna, Kazika. Para w krótkim czasie rozstała się w atmosferze skandalu. Mimo to nie tracił wiary i odnalazł szczęście u boku pięknej modelki.

Jarosław Bieniuk pokazał choinkę oraz dekoracje świąteczne

Serce Bieniuka skradła Zuzanna Pactwa, jednak para długo nie obnosiła się ze swoim uczuciem. Kolorowa prasa regularnie podawała nowe szczegóły na temat ich związku, jednak oni postanowili milczeć. Dopiero po jakimś czasie zaczęli publikować w mediach społecznościowych pierwsze wspólne zdjęcia, które potwierdziły plotki.

Para niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w social mediach, nie mniej jednak zdarzają im się wyjątki. Tak było, chociażby w dniu, w którym świętowali pierwszą rocznicę związku. Były piłkarz zamieścił na swoim profilu kilka zdjęć z ukochaną, którą opatrzył krótkim podpisem.

Pierwszy rok. Happy anniversary @zuzannala

Zakochani właśnie przygotowują się do drugich wspólnych świąt. W centralnej części domu stanęła sporych rozmiarów choinka, którą udekorowano złotymi i czerwonymi bombkami, a między gałązkami połyskują białe lampki. Na stole ustawiono piękny wieniec, który okala świecę w ozdobnym, szklanym naczyniu.

Dzięki kilku dekoracjom w pomieszczeniu zapanowała romantyczna atmosfera, która udzieliła się Jarosławowi i Zuzannie. Mężczyzna pochwalił się na swoim profilu na Instagramie, że piątkowe popołudnie spędza z ukochaną w swoim przytulnym domu przy lampce wina.

Zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii. A czy wy już przystroiliście swoje domy na święta?


Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk - Hubertus w Gałkowie

Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk - Hubertus w Gałkowie

fot. AKPA

Natalia Klimas, Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk - Hubertus w Gałkowie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Śmieszne te wszytskie komentarze i artykuły, że Pan J stara się robić wszytsko, że dzieci nie odczuły braku mamy etc. Zenada jedyne co się stara to raczej sobie czas umilić

 • Gość pisze:

  Bienius wraca na salony już go wszędzie pełno ..
  Córka go chyba utrzymuje … Lowelas za dychę

 • Gość pisze:

  Wysyp choinek u celebrytów, niedługo to 2 listopada będą pokazywać choinki A wielkanocne już 3 stycznia jak w sklepach. Wszystko na sprzedaż, Teraz nowy związek, a rozpoznawalność dzięki śp AP, bo kim by był bez aktoreczki. Facetem z Gdyni i tyle.

 • SpoinGość pisze:

  Choinka, nic szczególnego.

 • Gość pisze:

  Choinka, nic szczególnego, czm tu się chwalić.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×