Jarosław Bieniuk romantycznym wpisem uczcił 1. rocznicę związku z Zuzanną Pactwą. Komentuje Oliwia Bieniuk

Bieniuk i Pactwa

Bieniuk i Pactwa

Jarosław Bieniuk świętuje pierwszą rocznicę związku z Zuzanną Pactwą. Opublikował romantyczny wpis na Instagramie. Komentuje Oliwia Bieniuk.

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła całą Polską. Fanom aktorki do dzisiaj ciężko jest pogodzić się z tym, że przegrała ona walkę z nowotworem. Mama aktorki nadal nie może uwierzyć, że musiała pożegnać swoją córkę:

Anię lubili wszyscy, kochano ją, a przecież była zwyczajną dziewczyną. Ona po prostu miała ogromną charyzmę – wspomina ją Krystyna Przybylska.

Ania zmarła przedwcześnie, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Pozostawiła pogrążona w żałobie rodzinę, partnera, a przede wszystkim troje dzieci. Jarosław Bieniuk robi wszystko, co w jego mocy, aby miały dobre dzieciństwo. Świetnie wywiązuje się ze swojej roli, a ostatnio uśmiechnęło się i do niego szczęście. Po nieudanym związku z Martyną Gliwińską, z którą ma synka, Kazika i skandalu z gwałtem w tle, znalazł przystań. Zakochał się w pięknej modelce i to z wzajemnością.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa początkowo ukrywali swoją relację. Chociaż kolorowa prasa podawała nowe szczegóły, sami zainteresowani milczeli. Po pewnym czasie przerwali milczenie. Zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach. Niektóre z nich są bardzo odważne. Tak jak to, na którym leżą na wygodnych poduchach i wygrzewają się w słońcu. Właśnie świętują swoja pierwszą rocznicę.

Jarosław Bieniuk świętuje 1. rocznicę związku z Zuzanną Pactwą

Jarosław Bieniuk zdobył się na romantyczny post na Instagramie. Opublikował kompilację zdjęć, na których pozuje z Zuzanną Pactwą i napisał:

Pierwszy rok. Happy anniversary @zuzannala

Podobny wpis znalazł się na profilu partnerki byłego piłkarza. Modelka pokazała wspólne zdjęcie z wakacji i skomentowała je słowami:

Happy Anniversary  @jaretpalmer.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zuzanna ✨ (@zuzannala)

Pod wpisami pary pojawiły się życzenia szczęścia i jeszcze wielu lat miłości. Nie zabrakło komentarza córki Bieniuka, Oliwii.

  • Cudni kolejnych wieeeeellllluuuu lat razem – Natalia Siwiec.
  • Kochamm – Oliwia Bieniuk.
  • Wielu lat razem.
  • Dużo szczęścia i jeszcze wielu wspólnych rocznic.
  • Kolejnych wspólnych lat razem i dużo miłości życzę.

Pozostaje przyłączyć się do tych serdeczności i życzyć wielu wspólnych lat.


Jarosław Bieniuk świętuje 1. rocznicę związkuZuzanna Pactwa świętuje 1. rocznicę związku

Zuzanna Pactwa świętuje 1. rocznicę związku

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Zuzanna Pactwa i Jarosław Bieniuk - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×