Szukaj

Szokujące doniesienia – Jarosław B. aresztowany w Sopocie

Jarosław B. aresztowany

Jarosław B. aresztowany w Sopocie jest podejrzany o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Informację podało radio RMF. Prokuratura potwierdziła stacji, że doszło do zatrzymania byłego piłkarza. Informacja zmroziła kibiców i fanów, bo zawsze uchodził za idealnego ojca i partnera. Co wiadomo w sprawie?

To się nie mogło zdarzyć! Jak informuje RMF FM, we wtorkowy poranek sopocka policja zatrzymała Jarosława B. Serwis informacyjny twierdzi, że były piłkarz jest podejrzany o przestępstwo przeciwko wolności seksualnej. Sportowiec jest przykładnym ojcem trójki dzieci, których matką jest nieżyjąca piękna aktorka:

Potwierdzam, że doszło do zatrzymania w kontekście przestępstwa popełnionego w kierunku naruszenia wolności seksualnej. To wszystko co mam w tej chwili do przekazania – potwierdziła w rozmowie z „Faktem” Grażyna Wawryniuk z prok. okręgowej w Gdańsku.

Jarosław B. został zatrzymany w związku ze zdarzeniem do jakiego rzekomo doszło w jednym z sopockich hoteli. Jak donosi serwis informacyjny RMF, piłkarz podobno planował spotkanie w hotelu z atrakcyjną bardzo młodą kobietą, która nieoczekiwanie po spotkaniu miała złożyć zawiadomienie o zaistniałym przestępstwie Skutkiem tego jest dzisiejsze zatrzymanie gwiazdy licznych telewizyjnych shows.

Informacja jest szokująca, dlatego pozostaje mieć nadzieję, że to nieporozumienie i szybko zostanie wyjaśnione.

Zobacz: Paweł Adamowicz nie żyje. Nożownik usłyszał zarzuty

Zobacz: Policja aresztowała brata Meghan Markle! Przez swoją głupotę może trafić za kratki

Zobacz: Anna Wendzikowska drży o córkę. Wszystko przez jej byłego partnera


Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. został aresztowany w Sopocie

Jarosław B. zatrzymany

Jarosław B. zatrzymany

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Jaki zarzut usłyszał Jarosław B.?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×