James Michael Tyler z „Przyjaciół” nie żyje. Za późno zdiagnozowany rak przerzucił się na kości

James Michael Tyler

James Michael Tyler

James Michael Tyler nie żyje. Aktor, któremu popularność przyniósł serial Przyjaciele, przegrał walkę z rakiem. Miał 59 lat.

James Michael Tyler sporą popularność zyskał dzięki roli w Przyjaciołach. Wcielał się w Gunthera – menadżera kawiarni Central Perk, w której przesiadują główni bohaterowie. Postać, w którą się wcielał, zakochała się w Rachel (w tej roli Jennifer Aniston), ale bez wzajemności. Chociaż aktor na planie nie spędził aż tyle czasu, co główne gwiazdy produkcji, pojawił się aż w prawie 150 odcinkach

Niedawno James zdobył się na wyznanie, które odbiło się szerokim echem w mediach. Ujawnił, że w 2018 roku zdiagnozowano u niego raka prostaty. Poddał się rocznej terapii, która przyniosła dobre efekty. Dzięki niej niemal zapomniał o chorobie:

Wszystko, co musiałem zrobić, to brać tabletkę rano i wieczorem, i bum, życie było całkiem normalne. Szczerze, czułem się dobrze. Nie miałam żadnych objawów, nie czułam żadnych objawów. I było to bardzo łatwe do uregulowania – powiedział Today.

Niestety na początku pandemii stan zdrowia aktora się pogorszył. Okazało się, że ma przerzuty na kości. To doprowadziło do paraliżu dolnej połowy ciała:

Opuściłem pójście na test, co nie było dobrą rzeczą. Więc rak zdecydował się zmutować w czasie pandemii i tak postępuje – dodał.

James Michael Tyler nie żyje. Zmarł gwiazdor Przyjaciół

Chociaż gwiazdor Przyjaciół walczył o powrót do zdrowia, w poniedziałkowy poranek media obiegły smutne wieści. James Michael Tyler nie żyje, o czym poinformował Kevin Bright, producent serialu Przyjaciele. Wydał krótki komunikat na Twitterze, w którym pożegnał serialowego kolegę:

James Michael Tyler, Nasz Gunther, odszedł ubiegłej nocy. Był niezwykłą osobą, która poświęciła ostatnie dni swojego życia na pomocy innym. Niech cię Bóg błogosławi James, Gunther będzie żył wiecznie.

Aktora pożegnała też Jennifer Aniston. Dodała post na Instagramie, w którym podzieliła się scenami, które wspólne odgrywali. Krótko je skomentowała:

Przyjaciele nie byliby tacy sami bez Ciebie. Dziękuję za radość, którą wniosłeś do programu i całego naszego życia. Będzie mi Ciebie bardzo brakowało.

Doniesienia o śmierci potwierdził również menadżer aktora, Tony Benson. Jak podaje portal worldnationnews, przekazał, że James Michael Tyler zmarł w niedzielę w swoim domu w Los Angeles. Przegrał walkę z rakiem prostaty

Świat znał go jako Gunthera z popularnego serialu Przyjaciele, ale bliscy znali go jako aktora, muzyka i kochającego męża. Michael kochał muzykę na żywo, był fanem swoich Clemson Tigers i często miał zabawne, niepnanowane przygody.

James Michael Tyler miał 59 lat. Poniżej przypominamy jedną ze scen, w której się pojawił.

 


James Michael Tyler nie żyje

James Michael Tyler nie żyje

James Michael Tyler nie żyje

James Michael Tyler nie żyje

James Michael Tyler

James Michael Tyler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×