Szukaj

Renata Kaczoruk na zdjęciu w objęciach kobiet: „Wielu czekało na mój coming out”

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk pochwaliła się przepięknym zdjęciem z dwiema kobietami. Stoją na plaży w objęciach, a z fotografii emanuje spokój, miłość i wyłącznie dobra energia. Kim są?

Renata Kaczoruk jest modelką, która może poszczycić się karierą nie tylko w kraju, ale także i poza jego granicami. Zadebiutowała jako 14-latka. Brała udział w pokazach mody światowych projektantów i domów mody – Jean-Paul Gaultier, Giorgio Armani, Yōji Yamamoto, Maurizio Galante czy Céline. W Polsce chodziła dla Łukasza Jemioła czy Joanny Przetakiewicz. Wystąpiła również na okładkach magazynów i brała udział w licznych kampaniach reklamowych.

Obecnie w mediach jest o niej zdecydowanie ciszej niż za czasów jej medialnego związku z Kubą Wojewódzkim, udziału w Azja Express czy Tańcu z Gwiazdami. Nie zaprzestała jednak kontaktu z fanami, jest bardzo aktywna w social mediach.

Renulka pokazuje na Instagramie głównie swoje selfie, fotki w bikini czy zdjęcia z sesji zdjęciowych. Ale tym razem pokazała zdjęcie z dwiema kobietami i zaczęła dosyć prowokacyjny wpis:

Wielu czekało na mój coming out. Mogliście gdzieś przeczytać, że mam do nich słabość. To prawda.

Kim są kobiety ze zdjęcia Renaty Kaczoruk?

Renulka opublikowała zdjęcie z plaży. Pozuje na nim z dwiema kobietami, obejmują się i widać, że są w bardzo zażyłych relacjach. To siostry modelki, w tym jej bliźniaczka, Agata, która także pracuje jako modelka. Kaczoruk nie ukrywa, że łączy je bardzo silna więź i wiele zawdzięcza swoim kobietom.

Wielu czekało na mój coming out. Mogliście gdzieś przeczytać, że mam do nich słabość. To prawda. Nie byłabym dziewczyną na tym zdjęciu, gdyby nie moje kobiety. Nikt nigdy nie był dla mnie tak ważny jak moje siostry. Z nikim nie byłam tak prawdziwa jak w ich towarzystwie i tak szczerze się nie wygłupiałam. Na nikim nie mogłam nigdy tak polegać jak na Swoich przyjaciółkach. Zbierały mnie z podłogi, gdy nie było co zbierać. Od nikogo tyle się nie nauczyłam ile od Swojej mamy. Jest moją mentorką z najdłuższym stażem. Nie wspomnę o mojej najlepszej przytulance – suczce, z którą się wychowywałam. Wszędzie dobrze, ale z wami najlepiej – napisała Renata.

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata i Agata pozowały nawet razem w kilku sesjach i pojawiły się na okładce we francuskim i amerykańskim Elle.


Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Renata Kaczoruk z siostrami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×