NewsyKontrowersyjna Renata Kaczoruk znów prowokuje

Kontrowersyjna Renata Kaczoruk znów prowokuje

Renata Kaczoruk kończy 30 lat
Renata Kaczoruk kończy 30 lat
Milena Majek

16.03.2016 19:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wszystko wskazuje na to, że Kuba Wojewódzki  i Renata Kaczoruk spędzą razem resztę życia. Chociaż na początku ich znajomości niewiele osób dawało im szanse, dzisiaj para uchodzi za jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie i wydaje się, że jest o krok od tego, by stanąć na ślubnym kobiercu.

Dziennikarz coraz częściej mówi bez skrępowania o tym, że chce poślubić piękną modelkę i mieć z nią dzieci. W mediach aż huczało od plotek, że Renata jest w ciąży. Wszystko to za sprawą zdjęcia stóp małego dziecka, jakie prezenter opublikował na swoim Instagramie. Modelka postanowiła raz na zawsze położyć kres wszelkim doniesieniom.

Tymczasem okazuje się, że modelka już niedługo będzie obchodzić swoje 30. urodziny! Uważa, że osiągając ten wiek w pełni wejdzie w dorosłość. Przed urodzinami postanowiła jednak coś jeszcze zrobić i zamieściła taki oto wpis na Instagramie:

Zdążę jeszcze zrobić dla świata coś dobrego przed 30tką ?? #ostatnieGodzinyGÓwnarZerii #FromNowOn #dorosłość #powaga #OdKubkaSieNiezarazisz #HiVNieCholera 

Popieracie działania Renaty?

Renata Kaczoruk na Instagramie
Renata Kaczoruk na Instagramie
Renata Kaczoruk przed 30. urodzinami
Renata Kaczoruk przed 30. urodzinami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także