Marina bez makijażu to inna osoba. Nawet syn ma problemy z rozpoznaniem jej

Marina, syn

Marina, syn

Marina Łuczenko bez makijażu wygląda inaczej niż kiedy ma na sobie pełen make up? Syn gwiazdy nie ma najmniejszych wątpliwości. Zobacz, jak reaguje na wystrojoną mamę. 

Marina Łuczenko, odkąd stała się rozpoznawalna, co jakiś czas pojawia na branżowych imprezach. Gwiazda na ściankach zachwyca idealnie dopasowanymi stylizacjami, które łączy z finezyjnymi fryzurami i dodającym jej uroku makijażem. Tak jak podczas Balu TVN 2019, na którym wyglądała obłędnie.

Zobacz: Łuczenko zachwyciła na Balu TVN 2019. Kreacja w oscarowym stylu. Jedno słowo: Obłędnie! 

Makijaż zmienia Marinę Łuczenko? Jej synek nie ma najmniejszych wątpliwości

Chociaż dla wielu osób gwiazda w pełnym makijażu stanowi inspiracje, jest ktoś, komu podoba się bardziej w naturalnym wydaniu. Mowa o Liamie, synku piosenkarki i Wojtka Szczęsnego. Sekret ten zdradziła sama artystka, która w rozmowie z Faktem przyznała, że gdy wybiera się na wieczorowe wyjścia, zdarza się, że nie rozpoznaje jej synek:

Mój synek mnie nie poznaje, jak wychodzę wieczorem. Babcia mówi wtedy do niego: Powiedz mamie pa, pa. A on patrzy na mnie i widzę zdziwienie – wyznała ze śmiechem gwiazda.

Zobacz: Camila Cabello na MTV VMA 2019 w takiej samej sukience, co Marina Łuczenko! Ale to polska gwiazda była pierwsza!

Marina z synem w piaskownicy

Marina z synem w piaskownicy

Łuczenko zdradziła, że kiedy jest w domu i spędza czas z synkiem, nie przypomina siebie ze ścianek. Zamiast sukienek, wybiera znacznie wygodniejsze ubrania i rezygnuje z wymyślnych fryzur:

W domu mam włosy wiecznie upięte w kok, taki artystyczny nieład na cebulkę. No i dresik. Mam bardzo dużo dresów, lubię je. Ale czasem miło jest się wystroić i iść do ludzi – przyznała gwiazda.

Nie da się ukryć, że Marina nawet bez makijażu jest piękna. Dowodem mogą być zdjęcia, które co jakiś czas gwieździe zdarzy się opublikować u siebie na Instagramie.

Marina Łuczenko bez makijażu

Marina Łuczenko bez makijażu

Zobacz: Marinie Łuczenko uderzyła sodówka! Teraz gwiazda ostrzega Roksanę Węgiel: „Wiadomo, że zawsze odwala” [WIDEO]


Marina - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Marina - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Marina Łuczenko bez makijażu

Marina Łuczenko bez makijażu

Marina Łuczenko bez makijażu

Marina Łuczenko bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×