Magda z Pięknych i Młodych pokazała jak radzi sobie po rozwodzie! Gwiazda disco-polo kapitalnie utarła nosa byłemu mężowi!

Magdalena Narożna Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna i Dawid Narożny już nie są małżeństwem, teraz wszystko jest na głowie uroczej blondynki, która, jak widać na jej najnowszym Instastory, daje sobie radę sama.

Magdalena Narożna i Dawid Narożny postanowili zakończyć swój związek małżeński. O tym fakcie poinformowali fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć para rozstała się, to nie zamierzają zerwać ze sobą kontaktu. Wręcz przeciwnie, dalej są przyjaciółmi. Łączy ich naprawdę wiele. Wspólny biznes, czyli szalone koncerty w rytmach disco polo, pod chwytliwą nazwą Piękni i Młodzi oraz mała Gabrysia, która jest oczkiem w głowie rodziców.

Po ich rozstaniu Dawid Narożny opuścił rodzinny dom i przeprowadził się do innego mieszkania. Teraz wszystko zostało na głowie wokalistki. Piękna blondynka już niejednokrotnie pokazała, że nie straszne są jej ciężkie prace. W końcu zawrotna liczba koncertów, które mają zaplanowane, wymaga sporej tężyzny fizycznej i woli walki. Tak zahartowana wokalistka na pewno poradzi sobie ze wszystkim. Dziś skoro świt wstała, żeby zrobić porządek w ogrodzie. Zamiatała podwórko i bardzo ciężką dmuchawą usuwała z podjazdu suche liście, które spadły z drzew, przez panujące w Polsce upały.

Wiadomo, że przydałaby się silna męska ręka Dawida, ale nawet bez niego Magdalen Narożna daje radę i perfekcyjnie dba o otoczenie domu. Przypomnijmy, że taka dmuchawa może ważyć nawet 5 kilogramów, a artystka trzyma ją z łatwością w jednym ręku, o czym postanowiła powiadomić swoich fanów na Instastory. Znając możliwości piosenkarki, nie chcielibyśmy wkroczyć z nią na wojenną ścieżkę.

Zobacz: Piękni i Młodzi miesiąc temu ogłosili rozwód, a teraz pokazali swoich nowych partnerów! Miłość kwitnie!

Zobacz: Królowa disco-polo zafundowała sobie rozbieraną sesję w wannie! Jest “ubrana” jedynie w naszyjnik, jak Kate Winslet w “Titanicu”!

Zobacz: Policja przerwała Festiwal Disco Polo! Aresztowano 10 osób! A wszystko to w trakcie występu Zenona Martyniuka


Magdalena Narożna Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×