NewsyPiękni i Młodzi miesiąc temu ogłosili rozwód, a teraz pokazali swoich nowych partnerów! Miłość kwitnie!

Piękni i Młodzi miesiąc temu ogłosili rozwód, a teraz pokazali swoich nowych partnerów! Miłość kwitnie!

Piękni i młodzi rozstanie
Piękni i młodzi rozstanie
Tila Nowak
26.07.2019 14:29, aktualizacja: 13.12.2019 15:44

Piękni i Młodzi, to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo na muzycznej scenie piosenki rozrywkowej. Wszystko zaczęło się od hitu Ona jest taka cudowna, który otworzył im drogę do sławy i olbrzymiego bogactwa. Wraz ze wzrostem popularności małżonkowie przestali się dogadywać. Ciągłe zmęczenie, przebywanie praktycznie cały czas razem i podział domowych obowiązków przyczyniły się do rozpadu ich małżeństwa. Niestety pośród tej pięknej otoczki sławy, w domu Państwa Narożnych nie działo się najlepiej. Najgorsze, że w tym konflikcie bierze też udział dziecko. Kilka lat temu Magda urodziła córkę - Gabrielę. Dziewczynka bardzo przeżyła rozstanie rodziców, bo teraz muszą spędzać z nią czas osobno.

Minął miesiąc od dramatycznej wiadomości, którą Piękni i Młodzi przekazali swoim fanom, a na ich kontach w mediach społecznościowych możemy zobaczyć zdecydowane ruchy ku miłosnym uciechom. Żadne z nich nie próżnuje. Dawid Narożny związał się z seksowną blondynką o imieniu Joanna i odrobił lekcje z poprzedniego związku. Teraz zasypuje swoją ukochaną kwiatami i szepcze jej na dobranoc czułe słówka.

Kwiaty bez okazji. Ciekawe, czy nic nie przeskrobał – napisała na swoim Instagramie nowa dziewczyna Dawida

Magdalena Narożna ma nieco więcej klasy niż Dawid i postanowiła być bardziej powściągliwa w informowaniu społeczeństwa o swoim życiu prywatnym. Wstawiła na swój Instagram zdjęcie, na którym tajemniczy mężczyzna trzyma ją za rękę. Fani od razu zaczęli dopytywać kim jest osoba, która wykonała zdjęcie.

Ręka męża, czy już nie?Tak, być może przyszłego - odpowiedziała enigmatycznie wokalistka.

Pragniemy uspokoić wszystkich fanów zespołu Piękni i Młodzi. Mimo, że ich życiowe drogi się rozeszły, to muzycy w dalszym ciągu będą razem koncertować i mają zamiar utrzymywać ze sobą przyjacielskie relacje przez wzgląd na małą Gabi, która teraz jeszcze bardziej potrzebuje obojga rodziców.

  • Nowa dziewczyna Dawida Narożnego - Joanna - Instagram
  • Piękni i Młodzi - Instagram
  • Magda Narożna Piękni i Młodzi - Instagram
  • Nowa dziewczyna Dawida Narożnego - Joanna - Instagram
  • Nowa dziewczyna Dawida Narożnego - Joanna - Instagram
  • Piękni i Młodzi - Instagram
  • Dawid Narożny Piękni i Młodzi - Instagram
  • Dawid Narożny zasypał ukochaną bukietem róż!
[1/8] Nowa dziewczyna Dawida Narożnego - Joanna - Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także