Julia Wieniawa powiększyła usta bez pomocy chirurga! Zdradziła swój banalny domowy sposób na posiadanie pełniejszych warg!

Julia Wieniawa - usta

Julia Wieniawa powiększa sobie usta w prosty domowy sposób. Gwiazda zamiast odwiedzać gabinet medycyny estetycznej, woli w kilka sekund osiągnąć efekt pełnych i namiętnych warg. Jak to robi?

Julia Wieniawa to jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Od momentu, w którym pojawiła się w Rodzince.pl, kariera 20-latki ostro ruszyła do przodu, a w jej kalendarz pęka w szwach od służbowych obowiązków. To sprawia, że Wieniawa nie ma co liczyć na urlop w najbliższym czasie, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów:

Prawdziwe wakacje zrobię sobie dopiero jesienią. Pogodziłam się, że taka jest specyfika mojej pracy. Kiedy serial trafi na antenę, będę mogła wypocząć – podkreślała aktorka.

Julia dba jednak nie tylko o swoją pracę, ale przede wszystkim o fanów. Gwiazda jest niezwykle aktywna w sieci. Na swoim Instagramie regularnie pokazuje fragmenty codziennego życia, dementując często plotki, które co jakiś czas pojawiają się w mediach. Ostatnio otwarcie przyznała, że nigdy nie powiększała ust w gabinecie medycyny estetycznej:

Dostaje od was często pytania, czy mam zrobione usta. Otóż nie, nie mam, to są moje naturalne – przyznała na Instastory.

Okazuje się, że efekt pełnych ust Julia osiąga dzięki prostej domowej pielęgnacji:

Bardzo często robię peeling ust. Tak mniej więcej co dwa dni,

Efekty widać gołym okiem. Skorzystacie z pomysłu Wieniawy?

Zobacz: Wakacje Julii Wieniawy pod znakiem wielkiego dramatu! Nikt nie chciałby być na jej miejscu!

Zobacz: Baron ma swojego klona! Brat ukochanego Julii Wieniawy to jego wierna kopia! Ale podobni!

Zobacz: Julia Wieniawa przerabia zdjęcia w Photoshopie? Lepszego dowodu nie mogła pokazać w sieci!


Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Julia Wieniawa Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×