Szukaj

Wakacje Julii Wieniawy pod znakiem wielkiego dramatu! Nikt nie chciałby być na jej miejscu!

Julia Wieniawa jest zapracowana jak nigdy wcześniej! Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o planach na wakacje, a właściwie ich braku, ponieważ nie ma na nie czasu! Gwiazda do początku września ma jedynie pięć wolnych dni!
Julia Wieniawa dramat

Julia Wieniawa dramat

Julia Wieniawa z prędkością światła zawojowała polskim show-biznesem! Kiedy zaczynała grając w „Rodzince.pl” nikt nie podejrzewał, że stanie się tak sławną osobą. Aktorka od tamtego czasu na brak pracy nie narzeka, a skrzynka mailowa od nowych pracodawców stale się zapełnia.

Przypomnijmy, Julka gra między innymi we wspomnianej wyżej produkcji, co jakiś czas pojawia się na planie serialu „W rytmie serca”, a jesienią na antenę trafi nowy, zatytułowany „Zawsze warto”. To właśnie ten ostatni spędza jej sen z powiek, ponieważ jest tam główną gwiazdą. Przez nadmiar pracy, nie ma więc czasu na jakikolwiek urlop:

Do końca września mam tylko 5 dni wolnego. Dlatego prawdziwe wakacje zrobię sobie dopiero jesienią. Pogodziłam się, że taka jest specyfika mojej pracy. Kiedy serial trafi na antenę, będę mogła wypocząć.

Trochę nam szkoda Julki. Ma w końcu dopiero 21 lat, a pracuje więcej niż niejedna dorosła osoba. Ale cóż, dzięki temu zdobywa doświadczenie, a na brak pieniędzy nie narzeka. Kiedy więc znajdzie dłuższą chwilę wolnego, z pewnością wyleci na mega luksusowe wakacje i zabierze ze sobą swojego ukochanego Barona!

Zobacz: Antek Królikowski czy Julia Wieniawa? Znamy obsadę nowego filmu Patryka Vegi. Same mocne nazwiska

Zobacz: Miarka się przebrała! Patricia Kazadi idzie do sądu! Świadkiem w sprawie jest Julia Wieniawa! [WIDEO]

Zobacz: Antek Królikowski zabrał dziewczynę do opery! Ubrała się skromnie, a wywołała poruszenie jak naga Julia Wieniawa!


Julia Wieniawa w ślubnej stylizacji

Julia Wieniawa w ślubnej stylizacji

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski półnago

Julia Wieniawa i Adam Zdrójkowski półnago

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×