Beata Tadla doprowadziła Jarosława Kreta do stanu głębokiej depresji? Zdruzgotany pogodynek wszystko opisał w swojej książce

Beata Tadla, Jarosław Kret

Beata Tadla, Jarosław Kret

Ostatnie lata były dla Jarosława Kreta niekończącym się pasmem smutków. Stracił pracę i na oczach milionów telewidzów prał brudy po związku z Beatą Tadlą. Dziś wygrał z chorobą i jest z tego szalenie dumny.

Jarosław Kret nie był ostatnio w najlepszym nastroju. Koniec wielkiej kariery pogodynka oraz sielankowy związek z piękną Beatą Tadlą, który został skończony na oczach telewidzów przyprawiły go nie tylko o ból głowy. Aktor skończył prawie na dnie. Popadł w depresję, nie chciał utrzymywać kontaktu ze znajomymi. Niczym kret zaszył się w swojej norce i nie wychylał nosa na promienie słoneczne.

Pewnego dnia nastąpił ogromny przełom. Jarosław Kret zebrał się w sobie i postanowił zacząć swoje życie na nowo. Przecież rozstanie z kobietą to nie koniec świata. Pogodynek zaczął uczęszczać na sesje do psychoterapeuty. Prezenter przez ponad rok walczył z chorobą, która odbiera sens życia. Pogodynek postanowił, że pomoże innym, którzy są w życiowym dołku, a przy okazji podreperuje domowy budżet.

Teraz jest w trakcie pisania książki właśnie o depresji, którą przez ostatni czas zdążył dogłębnie prześwietlić – zdradza znajoma prezentera w „Na żywo”.

Jarosław uczęszczał na sesje do Sylwii Sitkowskiej, która prowadzi prywatną opiekę medyczną w jednej z warszawskich klinik, gdzie zajmuje się psychoterapią-poznawczo-behawioralną. Gdyby nie ona, Bóg raczy wiedzieć, gdzie skończyłby prezenter. Zwykle osoby, które popadł w depresję, nadużywają alkoholu i narkotyków, aby choć na chwilę zapomnieć o miejscu, w którym się znalazły:

Trochę mnie nie było, trochę chorowałem na smutek ale teraz jestem zdrowy, radosny, szczęśliwy, wesoły i mogę opowiadać o pogodzie. Wszyscy mnie namawiają bym wrócił do prognoz pogody – wyznał.

Niestety jak na razie Jarosław Kret nie dostał żadnej propozycji. Mimo wszystko trzymamy kciuki za pogodynka, bo podjęcie decyzji o leczeniu depresji to pierwszy krok do rozpoczęcia swojego życia na nowo!

Zobacz: Jarosław Kret zmagał się z bardzo poważną chorobą! 

Zobacz: Jarosław Kret jest w nowym związku? Czyżby Beata Tadla odeszła w zapomnienie?

Zobacz: Jarosław Kret zrobił z siebie błazna na oczach milionów! Dawno nie widzieliśmy takiej szopki!


Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Jarosław Kret na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA

Lenka Klimentova i Jarosław Kret w Tańcu z gwiazdami

Lenka Klimentova i Jarosław Kret w Tańcu z gwiazdami

Jarosław Kret w Agent Gwiazdy 2 - lista uczestników

Jarosław Kret w Agent Gwiazdy 2 - lista uczestników

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×