Jacek Rozenek znów jest zakochany! Nowa partnerka aktora jest Wam doskonale znana

Jacek Rozenek - jaki jest jego obecny stan?

Jacek Rozenek - jaki jest jego obecny stan?

Jacek Rozenek wraca do zdrowia. Aktor zaczyna nie tylko myśleć o powrocie do pracy, ale także podobno umawia się na randki. Zobacz, z kim zauważyli go dziennikarze jednego z tygodników. 

Jacek Rozenek przechodzi przez trudny okres w swoim życiu. W maju trafił do szpitala, gdzie pojawił się tuż po tym, jak doznał groźnego udaru. Niemal natychmiast zaopiekowała się nim rodzina, a także byłe partnerki, które regularnie odwiedzały mężczyznę w lecznicy.

Wygląda na to, że Rozenek powoli staje na nogi. Mężczyzna nie tylko ma rehabilitacje i przygotowuje się do powrotu na plan Barw szczęścia, ale podobno także zaczyna rozkwitać jego życie uczuciowe. Niedawno miał spotkać się z pewną kobietą, z którą kiedyś łączyło go silne uczucie. Mowa o Katarzynie Pietraszek, z którą Jacek był w związku tuż po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek, a przed Roksaną Gąską.

Jak informuje Dobry Tydzień, Katarzyna i Jacek wybrali się na randkę. Zauważył ich informator tygodnika, który donosił, że udali się na romantyczny obiad do jednego z lokali zlokalizowanych na Placu Bankowym w Warszawie. Nie mogli oderwać od siebie wzroku i wyglądało na to, że doskonale czują się w swoim towarzystwie.

Czyżby postanowili dać sobie drugą szansę? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że spotykali się w 2014 roku. To przy niej aktor sklejał złamane serce po rozwodzie z Małgorzatą Rozenek. Pokazywali się publicznie, tak jak m.in. podczas ceremonii wręczenia Telekamer. Chociaż wówczas wiele osób było przekonanych, że zakochani będą razem, ci postanowili się rozstać. Ciekawe jak będzie tym razem.

Zobacz: Jacek Rozenek czuje się coraz lepiej! Mamy nowe zdjęcia aktora z ośrodka!

Zobacz: Jacek Rozenek wyszedł ze szpitala i wyjechał z Warszawy. Co z jego powrotem do pracy?

Zobacz: Jacek Rozenek wraca do „Barw szczęścia”. Joanna Moro zdradziła, co mówi się o nim na planie serialu!


Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek - Telekamery 2015

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek - Telekamery 2015

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek znów się spotykają?

Jacek Rozenek i Katarzyna Pietraszek znów się spotykają?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×