Szukaj

Iza Miko kusi dekoltem do pępka, ale my patrzymy na jej talię. Wspaniała. Wiele kobiet wycina żebra, żeby tak wyglądać

Izabella Miko

Izabella Miko

Izabella Miko na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Uwagę przyciąga jej bardzo wąska talia. Internauci są zachwyceni.

Izabella Miko na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Los Angeles, gdzie próbuje swoich sił jako aktorka i modelka. Co jakiś czas przylatuje do Polski. Tak jak kilka miesięcy temu, gdy zdecydowała się na zabieg usunięcia haluksów, który został przeprowadzony w Lublinie. To właśnie tam znalazła specjalistę, który spełnił jej oczekiwania.

Niektórzy mnie pytali, czemu nie zdecydowałam się na operację w Los Angeles. Poza faktem, że w Polsce mam niesamowitego lekarza, to tutaj też ma się kto mną zająć, po wyjściu ze szpitala. To będzie moja mama. W L.A. jest ciężko o opiekę, znalezienie kogoś, kto ci pomoże — powiedziała na Instagramie aktorka.

Na szczęście operacja się udała, o czym Miko poinformowała na Instagramie. Jakiś czas później wróciła do USA, co nie umknęło uwadze paparazzi. Zrobili jej zdjęcia, gdy pojawiła się na jednym z warszawskich lotnisk. Postawiła na wygodną, ale jednocześnie piękną stylizację, którą zobaczycie tutaj.

Izabella Miko w stroju kąpielowym. Uwagę przyciąga jej talia

Izabella zadebiutowała przed kamerami, gdy miała siedem lat. Właśnie wtedy pojawiła się w filmie Pan Kleks w kosmosie. Od tego momentu zagrała w wielu produkcjach, a także zgromadziła wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, Miko aktywnie działa w mediach społecznościowych. Co jakiś czas publikuje nowe wpisy, w których pokazuje kulisy życia prywatnego, a także skłania do refleksji.

Tak jak w niedzielny wieczór, gdy pochwaliła się zdjęciem zrobionym na plaży słonecznego Tulum. Miko postawiła na jednoczęściowy strój kąpielowy z głębokim dekoltem, który świetnie podkreśla jej bardzo szczupłą talię. Ta, trzeba przyznać, wygląda doskonale. Wiele kobiet wycina żebra, by tak wyglądać.

Izabella w opisie pod fotografią napisała, że zrobi wszystko, by pomóc internautom zrealizować ich plany oraz marzenia na 2021 rok:

Z chęcią pomogę Ci zrealizować wszystkie Twoje plany na 2021 rok. Wzruszyły mnie do łez niektóre z odpowiedzi na mój wpis, w którym poprosiłam Cię o ich listę. Proszę o komentarz z twoimi planami […] ponieważ ich napisanie daje Wszechświatowi „impuls” i sprawia, że się w nie zaangażujesz. Napisz je więc tutaj, a dodam twojemu komentarzowi niezbędną energię, która sprawi, że wszystko się ułoży.

Internauci nie przeszli obok tego wpisu obojętnie. Część z nich zachwyca się figurą gwiazdy, są też tacy, którzy dzielą się swoimi planami i zamiarami na 2021 rok:

  • Izabella Miko wow, ale dobrze wyglądasz. Szacun.
  • W 2021 roku chcę być po prostu szczęśliwa. Wyglądasz rewelacyjnie, serio.
  • Jaka talia, jaka figura. Świetnie się prezentujesz. Fenomenalna talia.

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami. Izabella Miko wygląda doskonale.


Izabella Miko w stroju kąpielowym

Izabella Miko w stroju kąpielowym

Izabella Miko - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Izabella Miko - gwiazdy korzystają z aplikacji LESS_

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia

Sławomir Zapała, Izabella Miko - Futro z misia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×