Spektakularny ślub gwiazdy „Królowych życia”! Miała aż trzy porażająco piękne suknie!

Kolejny ślub w polskim show-biznesie za nami! W minioną sobotę na ślubnym kobiercu stanęła uwielbiana gwiazda Królowych życia Izabela Macudzińska i jej wieloletni partner Patryk Borowiak! Popularni goście nagrali filmiki i zrobili mnóstwo zdjęć, które wrzucili do sieci!

Letni sezon to najlepszy okres na organizowanie ślubów. Choć wśród polskich gwiazd w tym roku przeważa raczej rodzenie, niż zawieranie sakramentu małżeństwa i te drugie się zdarzają! W minioną sobotę na ślubnym kobiercu stanęła bowiem ukochana gwiazda Królowych życia Izabela Macudzińska! Wybrankiem serca okazał się jej wieloletni partner Patryk Borowiak, który także wystąpił w show.

Ceremonia odbyła się w luksusowym pałacyku pod Poznaniem, gdzie zakochani mieszkają na co dzień. To tam dorobili się majątku, prowadzą bowiem popularnym butik w centrum miasta. Nie mogło więc zabraknąć stałych klientów i przyjaciół, których poznali w show telewizji TTV. Na imprezie obecna była jedna z najpopularniejszych homoseksualnych par w Polsce Gabriel Seweryn i Rafał Grabias. Celebryci z wielką radością nagrywali świeżo upieczonych małżonków na Instagram. Dzięki licznym filmikom i zdjęciom, wiemy, że Izabela miała na sobie aż trzy suknie ślubne. Fakt ten nie powinien jednak dziwić, w końcu jest projektantką mody.

Na weselu zabrakło o dziwo najpopularniejszej gwiazdy Królowych życiaDagmary Kaźmierskiej.

Spójrzcie na zdjęcia! Widać, że Patryk i Iza bardzo się kochają, a ślub był tylko formalność i okazją do świetnej imprezy w gronie najbliższych.

Dagmara Kaźmierska wylądowała w klinice na wózku inwalidzkim! Królową życia może uratować tylko specjalistyczny zabieg!

Dagmara Kaźmierska na starych zdjęciach to zupełnie inna osoba! Tak wyglądała zanim została sławna i bogata!

Dagmara Kaźmierska pokazała swoje połamane nogi! Królowa życia jeszcze nie wróciła do formy [WIDEO]


Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z "Królowych życia" wzięli ślub

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z "Królowych życia" wzięli ślub

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak z "Królowych życia" wzięli ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×