Dagmara Kaźmierska pokazała swoje połamane nogi! Królowa życia jeszcze nie wróciła do formy [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu

Dagmara Kaźmierska niedawno miała poważny wypadek, na skutek którego doznała poważnych urazów. Królowa życia nawet z połamanymi nogami potrafi w pełni korzystać z życia. Zobaczcie jej ostatni film.

Piękna Dagmara Kaźmierska kilka dni temu wyszła ze szpitala, gdzie ekipa sprawnych medyków poskładała jej połamane kości po groźnym wypadku samochodowym. Jak podały media, celebrytka na skutek niekontrolowanego uderzenia w słup połamała obie nogi. Królowa życia kilka ostatnich dni spędziła w szpitalnym łóżku, skąd regularnie dostarczała ciekawych relacji na swoim Instagramie. Wiadomo zatem, że gwiazda TTV opuściła już szpitalne pielesze i wróciła w pełnej krasie w gipsie do domu.

Okazuje się, że nawet połamane nogi nie przeszkadzają Dagmarze w realizowaniu swoich marzeń. Królowa życia pochwaliła się kolejnym nagraniem, w którym zdradza swoje najbliższe plany. W akcji zdobywania świata towarzyszy jej ukochany partner Jacuś, który tym razem pełni rolę prywatnego szofera:

Kochani. Nawet nie chodząc można mieć fajny dzień. JEŻDŻĄC NA PODUCHACH JAK PRAWDZIWA KRÓLOWA. Buziaki dla Was Aniołki i takiego radosnego dnia Wam życzę jaki mam ja – napisała Dagmara pod swoim filmem.

W nagraniu Królowa życia pokazała swoje połamane nogi w gipsie, stertę luksusowych poduszek oraz zdradziła bardzo imponujące plany edukacyjne, które czekają na jej zdolnego syna Conanka. Jest także taneczna muzyczka płynąca z głośników jej limuzyny. Fani jak zawsze są zachwyceni pogodą ducha swojej idolki, która mimo gipsu potrafi z uśmiechem na ustach cieszyć się z życia.

Zobaczcie jaki szał.

Zobacz: Dagmara Kaźmierska miała poważny wypadek! Królowa życia otarła się o śmierć! Jest zdjęcie ze szpitala!

Zobacz: Dagmara Kaźmierska przeszła luksusową metamorfozę! W nowej fryzurze to dopiero prawdziwa Francja elegancja!

Zobacz: Opalona Dagmara Kaźmierska pozdrawia z Grecji! Scena z hotelu jest już hitem sieci [WIDEO]


Połamane nogi Dagmary Kaźmierskiej

Połamane nogi Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska jest w szpitalu

Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta

Dagmara Kaźmierska - szpitalna dieta

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×