Szukaj

Zrobili Idze Świątek fotki w łóżku przez FaceTime’a. Intymne zdjęcia gwiazdy tenisa wylądowały w internecie

Iga Świątek

Iga Świątek

Iga Świątek została sfotografowana w hotelowym łóżku, z błogą miną, otulona jedynie białą kołdrą. Intymne zdjęcie w tempie błyskawicy obiegło światowy internet.

Iga Świątek jest jednym z największych objawień 2020 roku. Po tym, jak wygrała French Open wyrosła na jedną z czołowych bohaterek kolorowej prasy. Jest młoda, piękna, a do tego odnosi spektakularne sukcesy, przysparzając Polakom coraz większych powodów do dumy.

Iga ma niespełna 20 lat. W tak młodym wieku udało się jej zdobyć to, co przez dekady było niemożliwe dla innych polskich tenisistek. Nic dziwnego, że jej zdjęcia, szczególnie te prywatne, cieszą się największą popularnością w internecie. Fani młodej gwiazdy chcą wiedzieć, jak wygląda jej codzienność poza kortem. Nikt jednak nie spodziewał się takiej petardy na Instagramie WTA – największej organizacji kobiecego tenisa.

Iga Świątek nago w hotelowym łóżku. Intymne zdjęcie Polki

Iga Świątek została sfotografowana w hotelowym łóżku. Gdy Polka smacznie spała, tuląc białą kołdrę do piersi, zrobiono jej zdjęcie, które w ciągu kilku godzin podbiło internet. Intymna fotka naszej zawodniczki zachwyciła wielu jej fanów na całym świecie. Autorką niezwykle apetycznego kadru jest artystka, Radka Leitmeritz, która przez FaceTime’a wykonuje piękne portretowe zdjęcia gwiazd z tenisowych kortów.

Internauci zgodnie twierdzą, że młodziutka Iga w roli Śpiącej Królewny wypadła tak samo dobrze, jak na korcie. Polka udowodniła, że nie tylko świetnie gra, ale przede wszystkim doskonale wygląda nawet w domowym zaciszu, gdy po prysznicu kładzie się do łóżka.

Igę możemy oglądać również w innych pozach, m.in. na tle Melbourne. Wszystkie zdjęcia znajdziecie w galerii.

Zdjęcie Igi Świątek w łóżku powstało w ramach projektu Her True Self, ukazującego największe gwiazdy światowego tenisa w intymnych sytuacjach. Oprócz 20-latki z Warszawy, do zdjęć zapozowały m.in. Petra Kvitova i Barbora Strycova.


Iga Świątej w sesji Her True Self

Iga Świątej w sesji Her True Self

Iga Świątej w sesji Her True Self

Iga Świątej w sesji Her True Self

Iga Świątej w sesji Her True Self

Iga Świątej w sesji Her True Self

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×