Szukaj

Koledzy z „Pytania na śniadania” od jakiegoś czasu martwili się o ciężarną Idę Nowakowską. Zaniepokoił ich szczególnie jeden syndrom

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska jest w ciąży. Prowadząca Pytanie na śniadanie Małgorzata Tomaszewska wypowiedziała się na ten temat. Zdradziła, kiedy ekipa zorientowała się, że ich koleżanka spodziewa się dziecka. 

Ida Nowakowska jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Od prawie dwóch lat prowadzi Pytanie na śniadaniea także inne flagowe imprezy organizowane przez stację. W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona. Jeszcze niedawno w jednym z wywiadów przekonywała, że do pełni szczęścia brakuje jej jednego – dziecka:

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – komentowała w Urodzie Życia. 

Marzenie Nowakowskiej wkrótce się spełni. Prezenterka jest w ciąży, o czym poinformowała podczas wtorkowego wydania śniadaniówki. Jej koledzy z redakcji stanęli na wysokości zadania – obdarowali ją prezentami i mnóstwem serdeczności.

Ida Nowakowska jest w ciąży. Małgorzata Tomaszewska komentuje

Na temat ciąży Idy Nowakowskiej w rozmowie z Faktem wypowiedziała się jej koleżanka ze śniadaniówki, Małgorzata Tomaszewska. Powiedziała, że miała okazję poznać męża prezenterki i dlatego przeczuwa, że małżonkowie świetnie sprawdzą się w nowej roli. Ma też dla nich cenną radę, namawia ich, by wyspali się na zapas:

Miałam przyjemność poznać męża Idy i wiem, że będą fantastycznymi rodzicami, bardzo tolerancyjnymi, czułymi, opiekuńczymi i rozsądnymi. Życzę im wszystkiego najlepszego, bo za chwilę świat się im wywróci do góry nogami. Najlepiej, by się wyspali na zapas.

Tomaszewska zdradziła, że już jakiś czas temu ekipa Pytania na śniadanie podejrzewała, że ich koleżanka może być w ciąży. Jak podaje tabloid, chociaż dostrzegli krągłości, milczeli jak grób. Gdy Ida Nowakowska zaczęła się inaczej ubierać, Małgorzata nie chciała dopytywać o szczegóły. Wiedziała, że jest to delikatny temat:

Od jakiegoś czasu w ekipie „Pytania na śniadanie” podejrzewaliśmy, że Ida może być w ciąży, ale nie pytaliśmy, bo to delikatne sprawy. Wiedzieliśmy, że ona od dawna planuje dziecko, a gdy od niedawna zaczęła się inaczej ubierać, bardziej na luzie, pomyślałam, że coś może jest już na rzeczy. Jak widać się nie myliłam.

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. Pierwsze dziecko powita na świecie wiosną.


Eurowizja Junior 2020 - prowadzący: Małgorzata Tomaszewska, Mateusz Szymkowiak i Ida Nowakowska

Eurowizja Junior 2020 - prowadzący: Małgorzata Tomaszewska, Mateusz Szymkowiak i Ida Nowakowska

fot. AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Rafał Brzozowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Małgorzata Tomaszewska Anything Goes. Ale Jazda

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×