Szukaj

Ida Nowakowska o problemach z zajściem w ciążę. W przejmujących słowach opowiedziała, jak walczy o dziecko

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska marzy o dziecku. Prezenterka TVP przyznała się do problemów z zajściem w ciążę. Opowiedziała, jak zamierza walczyć o potomka. Poruszający wywiad z gwiazdą.

Ida Nowakowska po raz pierwszy zaistniała w mediach w 2007 roku, podczas udziału w programie You Can Dance. Mimo że nie zdobyła pierwszego miejsca, dalej występowała na scenie. W czasie, gdy brała aktywny udział w konkursach tanecznych, zaistniała w mediach jako prezenterka telewizyjna.

W 2008 roku poprowadziła program Przymierzalnia, a także była jurorką w amerykańskim programie typu talent show – The World’s Best. W 2018 roku nawiązała współpracę z Telewizją Polską. Poprowadziła wówczas program Bake Off Junior. Okazuje się, że to był jednak dopiero początek jej kariery telewizyjnej. Rok później została jedną z prowadzących Pytania na śniadanie.

Ida Nowakowska o ciąży i opcji adopcji dziecka

Ida wyszła za mąż w 2015 roku. Od tamtej pory para przez lata żyła na walizkach. Nowakowska robiła karierę w Polsce, a jej mąż pracował w Stanach Zjednoczonych. Dopóki nie wybuchła pandemia koronawirusa, para mogła spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Niestety wciąż pogarszająca się sytuacja na świecie na długo zatrzymała małżeństwo na dwóch różnych kontynentach.

W jednej z rozmów z reporterką Jastrząb Post Ida zdradziła, że jest jej ciężko bez męża, jednak rozłąka nie ma wpływu na ich relację:

Ale tęsknię za nim okrutnie. Cały czas ze sobą rozmawiamy i nie możemy doczekać się spotkania. Ta kwarantanna spowodowała, że kocham go potrójnie. Nie wiem, jak to możliwe.

Krótko po tym Jack podjął decyzję o przeprowadzce do Warszawy.

Z pozoru wydawać się może, że Ida ma wszystko, co jej do szczęścia potrzebne, jednak tak nie jest. W wywiadzie, którego udzieliła dla dwutygodnika Party, zdradziła, że ma jeszcze jedno marzenie, które chciałaby w najbliższym czasie spełnić – to dziecko. Nowakowska poruszyła temat problemu z zajściem w ciążę. Gwiazda rozważa adopcję.

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo.

Para od jakiegoś czasu stara się o dziecko, jednak bezskutecznie. Ida jest osobą wierzącą i jest przekonana, że nie wszystko zależy od niej. Nawet jeśli nie zajdzie w ciążę, to wierzy, że Bóg ma wobec niej inne plany:

Rodzice nauczyli mnie też pokory. Uważam, że to jedna z najważniejszych właściwości człowieka. Bardzo pilnuję, żeby jej nie stracić. Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój.

Mimo że Idzie bardzo zależy na macierzyństwie i uważa, że to jedna z najważniejszych ról w życiu kobiety, nie ma do nikogo pretensji o to, że dotychczas nie udało jej się zajść w ciążę:

Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś.

Idzie życzymy spełnienia marzeń.


Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Ida Nowakowska, Jack Herndon

Dodaj komentarz

  • GośćBogna pisze:

    Trzeba troche odpuscić, mniej stresu nie zazynać się pracą a wszystko się ułoży życzę z całego serca.

  • Pati pisze:

    Bardzo z mężem chcieliśmy trzecie dziecko 2 lata starań brak nadziei i poronienie . Wiara czyni cuda wymidluliśmy w Sanktuarium Jana Pawła w Łagiewnikach jesteśmy szczęśliwi trzeci syn . Pani Igo wierzę iż Pani będzie mieć upragnione dzieci .

  • Gość pisze:

    Wszystkiego najlepszego Idziu

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×