Szukaj

Ida Nowakowska jest w ciąży. W „Pytaniu na śniadanie” szykują się spore zmiany. Nie wszystkim przypadną do gustu

Pytanie na śniadanie

Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska jest w ciąży, o czym poinformowała we wtorkowym wydaniu Pytania na śniadanie. Co stanie się z jej telewizyjnym partnerem, gdy gwiazda pójdzie na urlop macierzyński? Osoba z produkcji zdradza szczegóły.

Ida Nowakowska jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji Polskiej. Od prawie dwóch lat prowadzi Pytanie na śniadanie, a także inne flagowe imprezy organizowane przez stację. Od sześciu lat spełnia się też jako żona. W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów mówiła, że do pełni szczęścia brakuje jej jednego – dziecka:

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – komentowała w Urodzie Życia. 

Marzenie Nowakowskiej wkrótce się spełni. Gwiazda TVP jest w szóstym miesiącu ciąży, o czym poinformowała we wtorkowym wydaniu Pytania na śniadanie. Jej koledzy z redakcji stanęli na wysokości zadania – obdarowali ją prezentami i mnóstwem serdeczności.

Ida Nowakowska jest w ciąży. Co stanie się z Tomaszem Wolnym?

Nowakowska na antenie śniadaniówki pojawia się w towarzystwie Tomasza Wolnego. Co stanie się z dziennikarzem, gdy jego telewizyjna partnerka wybierze się na urlop macierzyński? Informator Pudelka podaje, że podobno na wydawcę  padł blady strach. Wie, że dla dziennikarza trzeba będzie znaleźć partnerkę w ramach zastępstwa:

Po wtorkowym wydaniu „Pytania na Śniadanie” na wydawcę padł blady strach. Po ogłoszeniu przez Idę, że spodziewa się dziecka, nie będzie się pojawiała na wizji przez pewien czas, z racji urlopu macierzyńskiego. W związku z tym dla Tomasza Wolnego znowu trzeba będzie znaleźć na jakiś czas partnerkę – w ramach zastępstwa.

Osoba związana z produkcją TVP donosi, że pod uwagę jest brana Marzena Rogalska, która aktualnie partneruje Tomaszowi Kammelowi. Ta informacja z pewnością nie spodoba się fanom wspomnianego duetu:

Tomek ma mocną pozycję w stacji, więc na pewno producent przychyli się do jego sugestii – informuje nasze źródło. Po niezbyt udanych programach Tomka z Małgorzatą Opczowską najbezpieczniejszym rozwiązaniem wydaje się Marzena Rogalska. Prowadzili już wiele wydań wspólnie, mają wspólny język i prywatnie bardzo się lubią. Wydawca chce uniknąć fochów oraz zapewnić audycji przyjemny odbiór.

Na ten moment TVP nie odniosła się do tych informacji.


Tomasz Wolny - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Wolny - gwiazdy w Pytaniu na śniadanie

Tomasz Wolny, Rafał Maślak- Śmigus-dyngus 2019 (fot. Instagram)

Tomasz Wolny, Rafał Maślak- Śmigus-dyngus 2019 (fot. Instagram)

Tomasz Wolny — Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Tomasz Wolny — Gwiazdy przed studiem Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×